کدخبر: ۱۰۱۷۳۰ لینک کوتاه

کمبودی در توزیع سبد کالای ماه رمضان وجود ندارد

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: خوشبختانه کالا به میزان مورد نیاز و حتی بیشتر از آن موجود است و هیچ گونه کم و کاستی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازتسنیم، مجتبی خسرو تاج  اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی و سازماندهی خوبی را برای سبد کالای مردم در ماه مبارک رمضان داشته و همکاران ما در وزارت صنعت، معدن و تجارت هم توزیع آن‌ها را بر عهده دارند.

وی افزود: خوشبختانه کالا به میزان مورد نیاز و حتی بیشتر از آن موجود است و هیچگونه کم و کاستی در این زمینه وجود ندارد و فقط منتظر حضور خریداران این کالا‌ها هستیم.

خسرو تاج تصریح کرد: کم و کاستی‌های موجود به لحاظ تأمین کالا را باید مسئولان وزارت جهاد کشاورزی پاسخگو باشند، اما در بحث توزیع آن‌ها نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت طوری مدیریت کرده که محصولات دریافتی به طوری مسقیم شود که جوابگوی مردم در تمامی استان‌ها باشد.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: هدف ما این است که مردم در ماه مبارک رمضان بتوانند به بهترین شکل ممکن به عبادت‌های خود بپردازند و بر همین اساس سعی کردیم بسیاری از نیازهای مادی را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه نگرانی‌ در بحث سبد کالای ماه رمضان وجود ندارد و اگر در این زمینه کمبود و یا تخلفی را مردم مشاهده کردند به همکاران ما در استان‌ها گزارش دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

ارسال نظر

شاخص های مهم (تغییر نسبت به دیروز)

بیشتر

بیشتر