کدخبر: ۱۰۱۱۸۴ لینک کوتاه

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی خبر داد

برگزاری نمایشگاه ضیافت در ۵ نقطه تهران

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: در ایام ماه مبارک، نمایشگاه ضیافت برای ارائه مایحتاج خانوارها با تخفیف ۵ تا ۱۵ درصدی در ۵ نقطه تهران و شهرستانها برپا می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، قاسم‌علی حسنی به تدابیر اندیشیده شده برای ارائه کالاهای اساسی و مایحتاج خانوارها در ایام ماه مبارک اشاره کرد و گفت: مجوز برگزاری دو نمایشگاه ضیافت در مصلی تهران و حکیمیه تهرانپارس تائید شده و ثبت‌نام غرفه آن نیز آغاز شده است، همچنین در 3 نقطه دیگراز جمله بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران و استادیوم تختی نیز این نمایشگاه‌ها برپا خواهد شد اما هنوز قطعی نشده است.

وی در مورد مزایای برگزاری این نمایشگاه نسبت به مکان‌های دیگر گفت: تمامی اقلام اساسی و مورد نیاز خانوارها از جمله برنج، روغن، شکر، حبوبات، خرما، پنیر و گوشت با تخفیف 5 تا 15 درصدی در این نمایشگاه‌ها به مردم عرضه خواهد شد.

وی در مورد مدت برگزاری این نمایشگاه نیز گفت: 3 روز قبل از آغاز ماه مبارک نمایشگاه‌های ضیافت برپا خواهد شد و تا هفتمین روز ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی به این نکته اشاره کرد که بازرسان اتحادیه در سراسر کشور بر کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده در نمایشگاه‌های ضیافت نظارت خواهند کرد.

حسنی در پاسخ به اینکه در بخش عمده فروشان مواد غذایی چه تغییری در قیمت‌ها رخ داده نیز خاطرنشان کرد: فعلاً که تا 30 خرداد افزایش قیمتی نخواهیم داشت و پس از آن نیز منتظر دستورالعمل دولت خواهیم بود اما از آنجایی که در بازار رکود حاکم است به نظر می‌رسد قیمت‌ها افزایش چندانی نداشته باشد.

ارسال نظر

شاخص های مهم (تغییر نسبت به دیروز)

بیشتر

بیشتر