کدخبر: ۱۰۱۲۸۴ لینک کوتاه

آش رشته ۷۰۰۰ و حلیم ۸۰۰۰ تومان

رئیس اتحادیه آش و حلیم با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آش ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است، از مردم درخواست کرد که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز خریداری کرده و به مسائل بهداشتی توجه کافی داشته باشند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، حسین محمدی گفت: بر اساس تصمیمی که با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه‌یک معجونی 8500 تومان، حلیم ساده هشت هزار تومان و آش رشته هفت هزار تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه آش و حلیم افزود: در عین حال قیمت هر کیلوگرم آش شله‌قلمکار 7500 تومان، شله‌زرد هفت هزار تومان و حلوا نیز هفت هزار تومان تعیین شده است.

او تصریح کرد: متاسفانه در ماه مبارک رمضان تعداد عرضه‌کنندگان غیرمجاز حلیم و آش افزایش می‌یابد که با توجه به گرمای تابستان و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی به مردم توصیه می‌شود که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز که دارای پروانه صنفی هستند و عاملیت مجاز توزیع آش و حلیم را در اختیار دارند، تهیه کنند.

محمدی از بازرسی‌های صنفی خبر داد و گفت: البته بازرسان نیز از واحدهای صنفی بازدید خواهند کرد ضمن اینکه دولت نیز باید بر عرضه این محصولات از سوی واحدهای غیرمجاز نظارت داشته باشد.

ارسال نظر

شاخص های مهم (تغییر نسبت به دیروز)

بیشتر

بیشتر