کدخبر: ۱۲۹۴۰۵ لینک کوتاه

بهبود فضای کسب و کار به شرط وجود بسته حمایتی صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بسته حمایتی صنایع کوچک با هدف کمک و بهبود فضای کسب و کار و تقویت تولید اجرا می شود .

سید مصطفی موسوی گفت: بسته حمایتی بیمه صنایع کوچک در راستای کاهش ریسک پذیری در بخش تولید و کمک به تولیدکنندگان و صنعتگران اجرایی می شود .

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: کمبود نقدینگی ، اصلی ترین دغدغه بخش تولید است لذا سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در جهت ترویج فرهنگ بیمه و بیمه‌گذاری برای تولید و صنعت ، همچنین ایجاد امنیت و آرامش روانی و اقتصادی برای صاحبان صنایع ، بسته حمایتی را پیش بینی کرده است.

موسوی بیان کرد: این بسته حمایتی در سه بخش بیمه‌ای ، کلیه تهدیدات و خطرات بالقوه برای واحدهای تولیدی و صنعتی شامل بیمه اعتباری فروش اقساطی ، بیمه خطرات اموال ، بیمه مسئولیت‌های جانی و مالی ، بیمه مسئولیت‌های کارفرما ، شکست ماشین آلات و حوادث غیرمترقبه را لحاظ کرده است .

وی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن بسته حمایتی بیمه صنایع کوچک، واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران در صورت تمایل می‌توانند جهت تحت پوشش قرار گرفتن بسته حمایت و نیز برخورداری از تخفیفات حداقل 50 درصدی درنظر گرفته شده در این تفاهم‌نامه، به صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان مراجعه کنند.

موسوی تصریح کرد: افزایش توان تولید و حفظ شرایط بهینه از جمله برنامه‌های سازمان و بالطبع شرکت شهرک‌های صنعتی برای تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی است .

منبع:سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی