خبرهای جدید از حمله سایبری به پمپ بنزین ها

کدخبر: 460000
معاون گفت: مجموعه پدافند غیرعامل و اَفتا در حال بازخوانی اطلاعات حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت هستند تا منبع عارضه را مشخص کنند.

به گزارش اقتصادنیوز ، جلیل سالاری معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین اخبار مربوط به حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، گفت: اظهار نظر درباره حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، در اختیار دستگاه‌های امنیتی است، مجموعه پدافند غیرعامل و اَفتا (مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ریاست جمهوری) در حال بررسی هستند و از گزارش نهایی آن‌ها می‌توان جزئیات این حمله را مشخص کرد.

خبر مهم معاونی پارلمانی وزیر اقتصاد از یارانه جدید برای مردم

او افزود: گزارش آن‌ها باید منتقل شود تا ببینیم نقاط آسیب پذیر در کجاست؟ برای احیای این نقاط آسیب پذیر، تفاهم نامه‌ای با مجموعه دستگاه‌های امنیتی امضا و شروع شده که بر اساس آن، ابزار و وسایل لازم خریداری شده و در حال نصب است که ایمن سازی را انجام دهیم.

سالاری گفت: این که مسیر این اتفاق از کجا بوده، در اختیار مجموعه‌های امنیتی قرار داده شده، آن‌ها در حال بازخوانی هستند که خروجی کار آن‌ها ملاکی می‌شود برای این که بدانیم منبع عارضه از کجا بوده؛ یعنی از داخل سیستم سرور مجاری عرضه رخ داده یا سیستم هوشمند دیتاسنتر که گزارش آن هنوز نهایی نشده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما