آغاز پیش‌فروش بلیط اتوبوس‌های نوروزی

کدخبر: ۵۵۷۴۰۷
اقتصادنیوز: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: پیش فروش بلیط اتوبوس های نوروزی سال آینده به صورت اینترنتی از اول اسفند ماه در استان آغاز شده است.
آغاز پیش‌فروش بلیط اتوبوس‌های نوروزی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سید زاهدین چشمه‌خاور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام شامگاه گفت: پیش فروش بلیط اتوبوس های نوروزی آغاز شده و شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌های اینترنتی، بلیط سفر به شهرهای مورد نظر را تهیه کنند.

اختصاص سیم‌کارت گردشگری برای خارجی‌ها! / وزارت ارتباطات توضیح داد

وی افزود: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آمادگی خود را برای عرضه غیرحضوری بلیط سفر در استان اعلام می دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام خاطر نشان کرد: یک هزار و ۳۷۸ دستگاه ناوگان مسافری(اتوبوس، مینی بوس، سواری) در سطح استان ایلام فعالیت می‌کنند.

این مقام مسئول گفت: مسافران می‌توانند در جهت تهیه بلیط به ۲ شکل اینترنتی یا حضوری در محل پایانه‌های مسافربری و دفاتر فروش شرکت‌ها بلیط خرید کنند.

مدیر کل راهداری با اشاره به اینکه جابجایی مسافر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۷ درصد افزایش داشته گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با بکارگیری همه ظرفیت‌های لازم، سعی می‌شود خدمات شایسته به هموطنان ارائه شود.

چشمه خاور در پایان عنوان کرد: ۸۴ شرکت مسافربری در ایلام در زمینه جابجایی مسافر فعالیت دارند و نظارت‌های دائمی بر عملکرد رانندگان به منظور رعایت ایمنی سفر با استقرار نماینده اداره کل در ترمینال مسافربری به صورت روزانه انجام می‌گیرد و بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در این ایام کار جابجایی مسافران را انجام می‌دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید