جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور برای تعطیلات پایان هفته

کدخبر: ۶۲۷۰۳۸
اقتصادنیوز: کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اشاره به محدودیت‌های ترافیک تعطیلات پایان هفته در محورهای تهران به شمال کشور از اعمال محدودیت تردد در مسیرهای پرترافیک خبر داد.
جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور برای تعطیلات پایان هفته

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمدی گفت: تردد موتورسیکلت‌ها به استثناء موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی از ظهر امروز تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گفته وی، در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸ بهمن از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از ابتدای پل زنگوله به سمت چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

او می گوید: محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه، از ساعت ۸:۳۰ صبح از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) محور به طور کامل مسدود می‌شود.

همچنین از ساعت ۱۰ صبح تردد وسایل نقلیه از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک‌طرفه خواهد بود و از ساعت ۲۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه این طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دوطرفه انجام می‌شود.

او افزود: محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز یکشنبه ۲۲ بهمن‌ماه، از ساعت ۱۲ ظهر از ابتدای آزادراه تهران - شمال محدودیت تردد به مقصد چالوس اعمال می‌شود.

این گزارش حاکی است از ساعت ۱۳ یکشنبه ۲۲ بهمن‌ماه از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد، همچنین از ساعت ۱۵ این روز از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) تردد وسایل نقلیه یک‌طرفه خواهد بود، از ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۲ بهمن‌ماه این طرح پایان یافته و تردد وسایل نقلیه در مسیر دوطرفه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد برقرار خواهد بود.

او بیان کرد: اعمال محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک، محدودیت تردد در محور مذکور از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن‌ماه) از ساعت ۱۴ ممنوعیت تردد از ابتدای آزادراه تهران – شمال به مقصد چالوس انجام می‌شود، همچنین از ساعت ۱۵ و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به سمت چالوس انسداد محور به طور کامل اعمال شده و از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود.

احمدی افزود: از ساعت ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن‌ماه) طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دوطرفه برقرار خواهد بود ودر محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه، محدودیت یک‌طرفه به صورت مقطعی در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۲ بهمن‌ماه) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) در محور کندوان از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع بوده و تردد خودروهای تریلر از محور هراز ممنوع است همچنین تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۸ و ۱۹ بهمن) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن‌ماه) از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی