سازمان بازرسی ناجی این واحد تولیدی شد

کدخبر: ۶۵۲۰۳۹
اقتصادنیوز :مدیرکل دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید ملی سازمان بازرسی کل کشور از رفع مشکلات پیش‌روی یک واحد تولیدی تجهیز و راه‌اندازی معادن و ماشین آلات معدنی با ۲۳۰ نیرو با ورود این سازمان خبر داد.
سازمان بازرسی ناجی این واحد تولیدی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  احمد نظری با اشاره به تاکیدات رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر حمایت همه جانبه و قانونی از واحدهای تولیدی در سراسر کشور به تشریح مسائل و مشکلات «شرکت بنادک» پرداخت و گفت: چندی قبل مدیر این شرکت تولید ماشین آلات معدنی با طرح موضوعی از طریق سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی اعلام کرد که به دلیل عدم تمدید قرارداد منعقده با این واحد توسط شرکت شهرک‌های شهرک صنعتی خرمدره با وجود دارا بودن مجوزها و تاییدیه‌ها از مراجع ذی صلاح، فعالیت آن متوقف شده است.

وی ادامه داد: پس از طرح این موضوع با توجه به اهمیت آن و احتمال تعطیلی شرکت مذکور، دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری نسبت به برگزاری جلسه با مدیران شرکت و مکاتبه با بازرسی کل استان زنجان اقدام کرد.


خبر مرتبط
خبر خوش سازمان بازرسی کل کشور برای بازنشستگان

اقتصادنیوز: با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری مستمری رفع شد.


مدیرکل دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید ملی سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اشتغالزایی این شرکت برای ۲۳۰ نفر بیان کرد: پس از پیگیری‌های دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری و اقدام بازرسی استان زنجان، موضوع مجددا در کمیته سه جانبه استان مطرح و قرارداد شرکت مذکور تمدید و شرکت از خطر تعطیلی رهایی یافت.

خبر مرتبط
هشدار صادر شد/ اطلاعیه سازمان بازرسی درباره قیمت‌ها

اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی ایران دست پیدا کنیم.به گفته وی سازمان بازرسی کل کشور در راستای حمایت همه جانبه از تولید و سرمایه گذاری از تمامی ظرفیت‌های قانونی خود استفاده خواهد کرد و این روند اقدامات تداوم دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی