زمان آغاز ثبت‌نام دبیرستانی‌ها اعلام شد/تغییرات مهم در محدوده جغرافیایی

کدخبر: ۶۵۵۱۱۷
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه اول از امروز گفت: ثبت‌نام‌ها تا ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت این در حالی‌ست که محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام، امسال تغییر کرد.
زمان آغاز ثبت‌نام دبیرستانی‌ها اعلام شد/تغییرات مهم در محدوده جغرافیایی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی فرهادی در خصوص تغییر محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام در سال جاری افزود: قبلا عنوان می‌شد محدوده ثبت‌نام در محدوده تعیین شده آموزش و پرورش و شهرداری باشد اما امسال این محدوده از محلی که مدرسه وجود دارد تا شعاع مدرسه بعدی تعیین شده است لذا باید نزدیکی به مدرسه مبنای عمل برای ثبت‌نام دانش‌آموزان باشد.

وی در پاسخ به اینکه برخی خانواده‌ها عنوان می‌کنند اگر یک کوچه بالاتر و یا پایین‌تر از مدرسه باشیم، برخی مدیران ثبت نام‌ نمی‌کنند گفت: این مشکل امسال حل شده است. 

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش همچنین در این باره که برای احراز محل سکونت باید سند خانه و یا اجاره نامه همراه اولیاء باشد و یا اینکه این امر از سامانه املاک و اسکان استعلام می‌شود؟ اظهار کرد: استعلام از سامانه اسکان انجام می‌شود اما اگر کسی اجاره نامه جدید نوشته باشد نیز می‌تواند سندش را ارائه دهند و ما آن را هم می‌پذیریم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی