کدخبر: ۱۱۵۵۷۲ لینک کوتاه

از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه پروازها از سرگرفته می‌شود

با به پایان رسیدن رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی در روز ارتش طبق اعلام شرکت فرودگاه‌ها پروازهای فرودگاه تهران از ساعت ۱۱ و ۳۰ صبح به حالت عادی بر می‌گردد.

با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی ارتش جمهوری اسلامی با شرکت فرودگاه‌ها به دلیل برگزاری عملیات رژه هوایی نیروهای مسلح در آسمان تهران امروز صبح فرودگاه‌های اصلی تهران بسته شدند.

طبق اعلام شرکت فرودگاه‌ها این پروازها از ساعت هفت و 30 دقیقه صبح امروز متوقف شده و بنا به هماهنگی‌های صورت گرفته از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز دوباره به روند عادی کار بر می‌گردد.

البته بر اساس اطلاعیه هوانوردی صادر شده در تاریخ بیست‌وچهارم اسفند‌ماه سال 1393 به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است که در طول این ساعات هیچ برنامه‌ی پروازی مسافری یا باری را تنظیم نکنند.

شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام کرده تنها فرودگاه‌هایی شامل این طرح شده‌اند که سه فرودگاه اصلی نزدیک به پایتخت یعنی مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه پیام کرج بودند و برنامه‌های پروازی به مناسبت روز ارتش که در شهرهای مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمان، ارومیه و شیراز انجام می‌شوند بدون تعطیلی فرودگاه و در کنار پروازهای عادی مسافرتی انجام می‌گیرد.

طبق اعلام شرکت فرودگاه‌ها کلیه پروازهای باری و مسافری در سه فرودگاه امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت هفت و 30 دقیقه تا 11 و 30 دقیقه صبح انجام نمی‌شود.

منبع : پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی