کدخبر: ۱۰۱۳۹۵ لینک کوتاه

رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها خبر داد؛

تاکنون یارانه هیچ یک از ثبت نامکنندگان قطع نشده است

رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها با رد اخباری درباره عدم پرداخت یارانه گروهی از ثبت نامکنندگان در فاز دوم هدفمندی یارانه ها، گفت: هنوز مراحل حذف آغاز نشده بنابراین تمام ثبت نامکنندگان یارانه در خردادماه دریافت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اکبر ایزدی در پاسخ به این سوال که گروهی از مردم در تماس با خبرگزاری اعلام کردند که یارانه خردادماه را دریافت نکرده‌اند، آیا این گروه در راستی آزمایی دولت از فهرست یارانه بگیران حذف شده‌اند؟ اظهار داشت: امکان ندارد که ثبت‌نام‌کنندگان یارانه در فاز دوم هدفمندی، یارانه را دریافت نکرده باشند.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: هر کسی که در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت‌نام کرده، یارانه‌های خرداد و اردیبهشت‌ماه را دریافت کرده است.

او با تاکید بااینکه کسانی که در ماه قبل یارانه دریافت کردند کماکان یارانه خواهند گرفت، ادامه داد: هنوز مراحل حذف آغاز نشده و تمام ثبت‌نام‌کنندگان یارانه دریافت می‌کنند.

ایزدی تصریح کرد: مطمئن باشید مراحل حذف آغاز نشده و ما فعلاً در حال انجام کارهای مربوط به بانک‌های اطلاعاتی‌مان هستیم.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها درباره افرادی که می‌گویند یارانه خردادماه را دریافت نکرده‌اند، گفت: شاید این گروه شماره‌ حساب‌شان ایراد دارد یا مشخصات سرپرست خانوار آنها مشکل دارد؛ احتمالاً این افراد دارای مشکلاتی در مراحل ثبت‌نام شده‌اند.