کدخبر: ۱۰۱۷۳۰ لینک کوتاه

کمبودی در توزیع سبد کالای ماه رمضان وجود ندارد

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: خوشبختانه کالا به میزان مورد نیاز و حتی بیشتر از آن موجود است و هیچ گونه کم و کاستی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازتسنیم، مجتبی خسرو تاج  اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی و سازماندهی خوبی را برای سبد کالای مردم در ماه مبارک رمضان داشته و همکاران ما در وزارت صنعت، معدن و تجارت هم توزیع آن‌ها را بر عهده دارند.

وی افزود: خوشبختانه کالا به میزان مورد نیاز و حتی بیشتر از آن موجود است و هیچگونه کم و کاستی در این زمینه وجود ندارد و فقط منتظر حضور خریداران این کالا‌ها هستیم.

خسرو تاج تصریح کرد: کم و کاستی‌های موجود به لحاظ تأمین کالا را باید مسئولان وزارت جهاد کشاورزی پاسخگو باشند، اما در بحث توزیع آن‌ها نیز وزارت صنعت، معدن و تجارت طوری مدیریت کرده که محصولات دریافتی به طوری مسقیم شود که جوابگوی مردم در تمامی استان‌ها باشد.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: هدف ما این است که مردم در ماه مبارک رمضان بتوانند به بهترین شکل ممکن به عبادت‌های خود بپردازند و بر همین اساس سعی کردیم بسیاری از نیازهای مادی را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه نگرانی‌ در بحث سبد کالای ماه رمضان وجود ندارد و اگر در این زمینه کمبود و یا تخلفی را مردم مشاهده کردند به همکاران ما در استان‌ها گزارش دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی شود.