کدخبر: ۱۰۷۴۶۸ لینک کوتاه

چهارمین هم اندیشی دکتری مالی و حسابداری ایران برگزار می شود

چهارمین هم اندیشی دکتری مالی و حسابداری ایران با موضوع فرصت های بهبود در پژوهش های تجربی در رشته های مالی و حسابداری ایران فردا (یکشنبه) برگزار می شود.

به گزارش «اقتصادنیوز»، چهارمین هم‌اندیشی دکتری مالی و حسابداری توسط دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری دانشگاه الزهرا فردا (9 آذر) در محل دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این هم‌اندیشی با هدف نقد و بررسی روش‌شناسی رایج پژوهش‌های تجربی در رشته‌های مالی و حسابداری ایران و بررسی تطبیقی با کشورهای توسعه یافته، تبیین جایگاه تحقیقات علمی غیر‌تجربی و فراهم کردن امکان تعامل شرکت‌کنندگان با استادان صاحب نظر در حوزه روش‌شناسی برگزار می‌شود.

همچنین نقد و بررسی روش‌شناسی رایج پژوهش‌های تجربی در رشته‌های مالی و حسابداری ایران و بررسی تطبیقی با کشورهای توسعه یافته، تبیین جایگاه تحقیقات علمی غیر تجربی از دیگر اهداف برگزاری این هم اندیشی است.

علاوه بر این در این هم‌اندیشی استادان صاحب نظر در یک نشست تخصصی در خصوص روش‌شناسی پژوهش‌های تجربی مالی و حسابداری به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. دانشجویان دکترای منتخب از دانشگاه‌های مختلف نیز بر مبنای پیشرفت رساله دکتری، یافته‌های خود را ارائه می‌کنند و از پیشنهادها و نقد استادان و دیگر دانشجویان برای بهبود کار خود بهره‌مند خواهند شد.