کدخبر: ۱۱۰۴۰۷ لینک کوتاه

اسامی ۱۵۵ کاندیدای انتخابات اتاق تهران/روز کاندیداتوری پیشکسوت‌ها

تا پایان روز پنجشنبه در مجموع ۱۵۵ نفر برای حضور در انتخابات اتاق بازرگانی تهران ثبت نام کردند.

به گزارش «اقتصاد نیوز»، پنجشنبه نهم بهمن ماه 1393 روز اعلام کاندیداتوری پیشکسوت های اتاق بازرگانی بود. در این روز علی نقی خاموشی و علاء میرمحمدصادقی به محل ثبت نام برای حضور در انتخابات اتاق بازرگانی تهران رفتند و علاوه بر آنها تعدادی دیگر از متقاضیان کار ثبت نام را انجام دادند.

بنا بر اعلام روابط عمومی اتاق تهران اگرچه تعداد ثبت‌نام کنندگان در سیستم هوشمند بالغ بر 220نفر است اما هنوز تعدادی از آنها برای قطعی کردن ثبت نام خود مراجعه نکرده‌اند و تعداد ثبت نام کنندگان قطعی این انتخابات فعلا 155 نفر است.

​اسامی که در فهرست زیر، به ترتیب ثبت نام قطعی، اعلام می‌شود، اسامی افرادی است که ثبت‌نام خود را به طور قطعی و کامل انجام داده‌اند.

1- سید محسن صفائی - گروه صنعتی هما رشتن
2 - محسن بهرامی ارض اقدس
3 - واقف وکیل زاده
4- میثم مقیم - بازرگانی پیشرو و سیاحت
5 - یحیی آل اسحاق
6 - ناصر ریاحی - درمان آرا
7 - محمدرضا نجفی منش - تولیدی و صنعتی فنرلول ایران
8- سید رضا نورانی
9 - حمید مقیمی- بیستون دارو
10 - محسن خلیلی عراقی- بوتان
11 - مریم سلطانی- نیرو تجارت سورنا
12- سید فخرالدین عامریان- دشت بهشت آریا
13 - محمد مهدی رئیس زاده
14 - محسن حاجی بابا- صنایع فرو آلیاژ ایران
15 - احمد طاهری - مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی
16- هرویک یاری جانیان نماگردی
17 - مرسل صدیق - پارس شیر
18 - محمد علی امامی همدانی
19 - آرش نیک پی سالک ده - مهندسی بازرگانی مهین فولاد آریا
20 - فرامرز خیبری - کارخانجات تولیدی صدف لعاب یزد
21 - فرهاد فزونی - حاملان سرزمین سبز
22- سید هادی علوی
23 - امیر عبداله ابراهیمی- آلومینیوم پوشش گستران
24 - مهدی پورقاضی
25- شریف نظام مافی- بولر
26 - حمیدرضا مناقبی نوائی- صادرات نیکو مهرگان
27 محمدحسن شمس فرد- آب سنج
28- منوچهر ملکیانی فرد - ایران بورگه
29 - سید صدراله پرهیزگار - توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر
30 - عبدالحسین بیگدلی - جنرال مکانیک
31 - نصراله محمد حسین فلاح -توسعه صنعتی مشفق
32- رضا صراف- اسب آهنین آریا
33- اسداله عسگراولادی- صادرات حساس
34- شاهرخ ظهیری
35- احمد الهی
36- علی اصغر بهبود - بازرگانی بهبود
37- احمد کیمیائی اسدی- کیمیا الیاف
38- بهرام شکوری- راهسازی معدنی مبین
39- احمد اخوان فر
40- سعید جهاندیده
41- کامبیز شجاعی نیک- حمل نقل بین المللی الیت آریا جم
42- رحمت اله موحدی
43- مهدی جهانگیری- نوآوران کالای شرق
44- سید رضی حاجی آقامیری- صادرات قالی
45- محمد لاهوتی
46- مسعود شنتیائی- میکرو نرم افزار
47- سیده فاطمه مقیمی- حمل نقل بین المللی سدید بار
48- جلال الدین مقصودی- سیمین فراور
49-حمیدرضا صالحی- آزمایشگاه های صنایع انرژی
50-مسعود خوانساری- آکام نجارت صدرا
51- پدرام سلطانی- پرسال
52-حامد واحدی- بین المللی تجارت الوند
53-علی محمد رجالی - پتروشیمی سلمان فارس
54- سیدمحمد جلالی پروین
55- محمدرضا زهره‌وندی – شرکت الماس نگین
56- محمدرضا بهزادیان
57- محمود نوریان – معدنی صنعتی چادرملو
58- جمشید عدالتیان شهریاری – کمپاس ایران
59- پرویز شهپر- خاوران گستر
60- امیر محسنی – پارسی راد ایرانیان
61- حسین زمانی – حمل و نقل بین‌المللی ناوگان بار
62- عباس آرگون – هرمبین ایرانیان
63- احمد آقا ترک نژاد- مدیریت پروژه‌های سرمایه‌گذاری ابتکار سازه ایرانیان
64- کاوه ولی‌پور – بیم‌المللی توسعه تجارت مس
65- فرید صفارزاده- حمل‌ونقل بین‌المللی و نمایندگی کشتیرانی بار ایران
66- ابراهیم خانیکی
67- جهانبخش نورایی
68- محمد وحید خاکبازان- بازرگانی بازفر تجارت
69- سید محمد اتابک- سیمان تهران
70- محمدحسین زهتاب‌چیان- فرآیند کیمیای شرق
71- فریال مستوفی- نوین فن آوری صنایع پارس
72- علی سنگینیان – پتروصنعت کاویان شیمی
73- مرتضی عزیزی- پتروشیمی پردیس
74- پرویز حسابی - تاپکو
75- انوشه گردونی- تولیدی صنعتی هواساز
76- علی نیازی- همکاران سامانه های ارتباطی پارس
77- وحید نورالهی
78- بهرام مواسات - مواد مهندسی مکرر
79- مهدی شریفی نیک نفس- بازرگانی پتروشیمی
80- محمود گوهرین - شرکت عمران مومان چابهار
81- سید محمد صدر هاشمی نژاد - شرکت سرمایه‌گذاری استراتوس
82- توفیق مجدپور
83- عوض محمد پارسا - پارس تابلو
84- علی اصغر گل سرخی - شرکت شوبات
85- حسین سلطانی نیا - تجهیز کالا و سرمایه آسیا
86- کوروش رحمانی محمد آقافرد - راهبرسازه
87- حسن احمدیان
88- محمد عطاردیان- ساختمانی توفان
89- ابراهیم امیر آبادیان - شرکت تجاری و خدماتی تهران ارکاک
90- علیرضا محمدی دانیالی- گروه صنعتی ناب استیل
91- ایرج سبحانی زاده - تجارت و صنعت اوراسیا
92- رویا وزیری
93- غلامرضا شفیعی - شرکت کشت و صنعت چوپان
94- نیما اسلامی - روغن موتور ایران
95- یوسف باپیری
96- مصطفی مالکی تهرانی - شرکت تجارت بین الملل اطلس پگاه
97- محمدرضا سروش- گروه بهمن
98- مسعود برادران غفاری- توسعه فرایند عایق خاورمیانه
99- محسن ملکی ادرانی- صنعتی بازرگانی ارغوان نور ایرانیان
100- سعید نیک نام
101- پژمان زند نامدار- شبکه گستران پایتخت
102- محمود نجفی عرب- بهستان تولید
103- محمدمهدی طباطبایی
104- رفائیل وارطان قالوسیان
105- حجت اله اسدی- نمایندگی کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی جاده رانان جهان
106- هبت اله فاضلی- تولیدی صنعتی بازرگانی فراورده های آلومینیوم آبسکون
107- لیلا آقاپور
108- فاطمه دانشور
109- مهرداد اکبریان- سیاحان سپهر آسیا
110- ایرج حسابی
111- احسان خادم- شهدافزون طعام
112- احمد یوسفی فشکی- آسیا کار صنعت
113- مهرداد احمدی- تولید فیبر ایران
114- علیرضا خائف- شرکت کشت و صنعت پرتو فدک
115- علیرضا عباسی
116- فاطمه شعبانی
117- علیرضا نوباوه وطن
118- احمد صادقیان- تولیدی تک ماکارون
119- حسین خضری- سیبا موتور
120- سید حمید حسینی- بین المللی مرات
121- مسعود رحیمی
122- سعیدرضا رحم دار- اوزان
123- سید مرتضی عراقچی
124- مهدی معصومی اصفهانی- تلاونگ
125- سید حسین سلیمی- ایران گچ
126- سید محمد هادی رضوی- صنایع آینده سازان فاطمی نوین
127- محمدرضا انصاری- کیسون
128- محمدرضا امینی- بازرگانی تامین و توزیع کالای هنزا
129- سیدمحمدرضا حسینی فیروزآبادی- گروه پزشکی برزویه
130- محمدرضا دولت رفتار حقیقی- رهروان دور اندیش
131- عباس وطن پرور
132- بهرام شهریاری
133- محسن آقازاده
134- علی حمزه نژاد- عالی دار
135- علیرضا ناصر معدلی- پرلیت
136- محمدباقر رجال
137- مسعود دانشمند- حمل واردات ایران
138- مرجان آقاجان زاده هوشیار-نگین تجارت فردوس
139- محمدرضا طلایی- مهر ارقام رایانه
140- ابراهیم جمیلی- سرمایه گذاری صنعت و معدن اعتماد ایرانیان
141- عزت اله واعظی
142- مرتضی محمدی- صنایع ریخته گری ایران
143- کیا کیانی- جهان پلیمر آسیا
144- حسن احمدی جزنی
145- علی نقیب- بهداشتی دکتر عبیدی
146- مهدی ابویی مهریزی- لوله پروفیل آریاوا
147- سیروس شهسواری مقدم- حمل و نقل بین المللی ایران ترکمن
148- سیامک صومعه سرایی ثابت- یونولیت
149- کاظم سماک- بین المللی خانه سازی ایرانیان پرشیا
150- علا میرمحمدصادقی- گچ مازندران سمنان
151- سیدمجید صدری- خدمات ارتباطی رای تل
152- سیدعلینقی سید خاموشی- کارخانجات ریسندگی و بافندگی و پوشاک جامعه
153- غلامرضا سلیمانی امیری- سرمایه گذاری غدیر
154- جهانبخش سنجابی شیرازی
155- محمد کاظم- لیزینگ بانک اقتصاد نوین

لینک خبر مرتبط:
اولین ناکام‌های انتخابات اتاق/حاشیه‌هایی که کمتر دیده شد