کدخبر: ۱۱۲۵۸۹ لینک کوتاه

اقتصادنیوز گزارش می‌دهد:

شب‌نشینی انتخاباتی معدنی‌ها / از مهمان سرزده تا غیبت نوریان!

نشست سالانه خانه معدن ایران شب گذشته با حضور بسیاری از فعالان معدنی از جمله اعضای خانه معدن، چهره‌های شاخص ائتلاف بزرگ و چهره‌های شاخص دولتی و غیردولتی برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز، خانه معدن ایران به رسم هر ساله نشست سالانه خود را با حضور بسیاری از فعالان معدنی شب گذشته برگزار کرد. در حالی این نشست برگزار شد که نزدیکی به برگزاری هشتمين دوره انتخابات هيات نمايندگان اتاق تهران حال و هوای همنشینی معدنی‌ها را انتخاباتی کرده بود.

شب‌نشینی انتخاباتی معدنی‌ها با سخنرانی علاءمیرمحمد صادقی، محمدرضا بهرامن، بهرام شکوری و احمد پورفلاح در حالی انجام شد که در حضور چهره‌های شاخص ائتلاف بزرگ همچنین از فهرست 40 نفره ائتلاف بزرگ رونمایی شد.

اما چهره شاخص غایب همنشینی شب گذشته معدنی‌ها، محمود نوريان، مديرعامل شركت معدنی و صنعتی چادرملو بود که او یکی از چهار کاندید ائتلاف بزرگ در انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران محسوب می‌شود. مهمان فولادی شب‌نشینی خانه معدن هم اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل کارخانه ذوب آهن بود.

محمدرضا نجفی‌منش، سید رضا نورانی، محسن نهاوندیان، مسعود دانشمند، پرویز حسابی، محمدباقر رجال، ابوالفضل روغنی گلپایگانی، احمد میراحمدی، علی موحد، شاهرخ ظهیری و ایرج حسابی از چهره‌های شاخص ائتلاف بزرگ بودند که در این مراسم حضور داشتند. این چهره‌های شاخص در قسمتی از سالن، کنار بنری با پیش زمینه ائتلاف بزرگ دور هم نشستند و با هم گپ می‌زدند.

اما نشست‌نشینی خانه معدن ايران در دقایق پایانی خود مهمان ویژه‌ای داشت که با حضور سرزده در اين نشست حال و هواي همنشینی اعضای ائتلاف بزرگ و خانه معدنی‌ها را عوض کرد. مهدی جهانگیری مهمان سرزده‌ای بود که در لحظه‌های پایانی وارد سالن مراسم شد و به جمع معدنی‌ها پیوست. جهانگیری پس از ورود خود با محمدرضا بهرامن و بهرام شکوری مشغول گپ زدن شد و چند تا عکس یادگاری با هم گرفتند.

پس از این خوش و بش‌ها او به جمع اعضای ائتلاف بزرگ پیوست و دور يك ميز با آنها مشغول صحبت کردن شد. اما استقبال محمدرضا بهرامن از مهمانان این همنشینی حال و هوای این نشست را گرم و صمیمی کرده بود.

در این نشست صمیمانه که در هتل لاله برگزار شد، علاوه بر حضور خانه معدنی‌ها، جعفر سرقينی، معاون امور معادن و صنايع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ هرمز ناصرنیا، رئیس نظام مهندسی معدن؛ وجیه‌الله جعفری، مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و مصطفی موذن‌زاده، مشاور معاون اول رئیس‌جمهوری حضور داشتند.