کدخبر: ۱۳۱۵۸۴ لینک کوتاه

بابک زنجانی در اینستاگرام/در صفحات این متهم نفتی چه می‌گذرد؟+تصاویر

جستجویی تازه در شبکه اجتماعی اینستاگرام نشان می‌دهد که فردی که احتمالا وکیل مدافع متهم بزرگ نفتی است، در اینستاگرام به اسم این متهم فعالیت می‌کند و هر روز جزئیاتی از دادگاه همان روز را منتشر می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز، آن‌طور که جستجویی ساده در اینستاگرام نشان می‌دهد، به نام بابک زنجانی صفحات متعددی وجود دارد که بسیاری از این صفحات، جعلی است یا اینکه صاحبان این صفحات از طرفداران این متهم نفتی هستند.

هرچند که نگاهی به یکی از این صفحات نشان از آن دارد که فردی که احتمالا از وکلای زنجانی است، یک صفحه به نام او در این شبکه اجتماعی راه‌اندازی کرده است و هر روز جزئیات تازه‌تری از پرونده او و دادگاهش را اعلام می‌کند.

زیر یکی از این عکس‌ها، هویت فرد اداره کننده صفحه، بیشتر قابل درک است، چرا که با عنوان «امروز موکلم ...» شروع شده و داستان زنجانی را توضیح می‌دهد.

زنجانی پیش از این در فیس‌بوک نیز خود را نشان داده بود. هرچند کهآن‌جا هم فردی صفحات او را مدیریت می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که مدیریت صفحات اینستاگرام او، بیشتر از سوی نزدیکانش مدیریت می‌شود.

این صفحه که همه عکس‌های زنجانی را به صورت سیاه و سفید منتشر کرده است، با سه هزار فالوئر، جزئیاتی از دادگاه زنجانی و پرونده او را به صورت روزانه و گاه با فاصله منتشر می‌کند. آخرین پست او مربوط به یک روز پیش  و مربوط به داستان «اس‌سی‌تی‌بنکرز»  است.