کدخبر: ۱۲۹۳۶۲ لینک کوتاه

محدودیت ترافیکی راه‌های پرتردد تا روز یکشنبه

کل تردد ثبت‌شده‌ در شبانه‌روز گذشته‌ نسبت به روز قبل ۵.۷ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات چهار تا پنج صبح انجام شده است.

پرترددترین آزادراه‌های کشور در ایام تعطیل به شرح زیر است: آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج‌،‌‌‌ آزادراه کرج-قزوین، آزادراه ‌قزوین-کرج،‌ ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران‌‌، آزادراه ساوه-‌تهران‌، آزادراه تهران-ساوه، مسیر پاکدشت-تهران‌ و تهران-پاکدشت، ‌محور‌های ‌تهران-شهریار‌ و شهریار-تهران‌، آزادراه زنجان-قزوین‌‌ و محور کرج-ماهدشت و ماهدشت-کرج در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند.‌‌‌‌‌‌‌‌

محدودیت‌‌های ترافیکی جاده‌های پرتردد تا روز ‌یکشنبه‌ سوم آبان‌ماه

تردد موتور سیکلت از ساعت 12:00 روز چهارشنبه 29مهرماه الی ساعت 24:00 روز شنبه دوم آبان‌ماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

در محور کندوان‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز شنبه مورخ دوم آبان‌ماه الی ساعت 02:00 بامداد روز یکشنبه مورخ سوم آبان‌ماه از میدان امیر کبیر کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز شنبه مورخ دوم آبان‌ماه الی ساعت 02:00 بامداد روز یکشنبه مورخ سوم ابان‌ماه از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن‌) به سمت کرج یک‌ طرفه خواهد بود.

در محور هراز‌ تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 14:00 الی 24:00 روز شنبه مورخ دوم آبان‌ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ همچنین از ساعت 15:30 الی 24:00 روز شنبه مورخ  دوم آبان‌ماه و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد همه وسایل نقلیه از آب‌اسک به رودهن (‌محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

‌‌تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع ‌است.

در محور هراز‌ تردد همه تریلرها کماکان ممنوع ‌است.

‌تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت 06:00 الی 24:00 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌رو (29 مهر تا 2 آبان)‌ در محور هراز ممنوع ‌است.

در محور فیروزکوه‌ تردد همه تریلرها از ساعت 06:00 الی 24:00 روز‌های چهارشنبه و شنبه ‌پیش‌ رو (29 مهر و 2 آبان) از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

‌تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت 06:00 الی 24:00 روز شنبه‌ 02/08/94 از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

در محور اردبیل - آستارا و بالعکس‌ تردد همه تریلرها از ساعت 06:00 الی 24:00 روز‌های پنجشنبه و شنبه پیش رو (30 مهر و 2 آبان) از اردبیل به آستارا و بالعکس، ممنوع است.

در محور‌های قدیم قزوین - رشت و بالعکس‌ تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 15:00 الی 24:00 روز چهارشنبه‌ 29/07/94 و از ساعت 08:00 تا 24:00 روزهای پنجشنبه و شنبه پیشی رو (30 مهر و 2 آبان)‌ ممنوع است.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج-قزوین‌‌

در باند شمالی آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین‌ مقطع واقع در استان البرز تا روز 30 آبان 94 ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته‌ از ساعت 07:00 تا 15:00 به غیر از روزهای چهارشنبه‌، پنجشنبه‌، جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت حدفاصل ‌تیر 200 تا پل کلاک‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در آزادراه تهران-قم

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا پایان سال 94 تردد هرگونه وانت بار‌‌ حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن‌آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می‌شود.

ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می‌‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

منبع:فارس