کدخبر: ۱۳۷۳۳۱ لینک کوتاه

سه محور شریانی مسدود شد

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به مسدود بودن ۳ محور شریانی کشور به دلیل بارش برف، گفت: تردد در محورهای هراز و فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است. 

یاسر خالدی با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف، محور چالوس و آزادراه قزوین - زنجان حدفاصل صاعین قلعه تا ابهر مسدود است.

وی با بیان اینکه آزادراه قزوین-رشت هم به دلیل بارش برف مسدود شده است، گفت: مسافران می‌توانند برای این دو آزادراه، از مسیر جایگزین جاده قدیم قزوین-رشت و جاده قدیم قزوین-زنجان استفاده کنند.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به اینکه محورهای فرعی شمشک-دیزین، پونل-خلخال، سروآباد-پاوه، زنجان-طارم و گنجنامه-تویسرکان هم مسدود است، افزود: بارش‌ها در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مازندران، اردبیل، زنجان، همدان، البرز، تهران، کردستان، سمنان، گیلان، قزوین، خراسان شمالی، قم و گلستان ادامه دارد و در ارتفاعات این استان‌ها بارش برف را داریم.

خالدی با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محور هراز و فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: پیش بینی می‌شود از فردا صبح سه شنبه، شرق کشور به سمت استان‌های خراسان رضوی، شرق سمنان و گلستان با بارش برف همراه باشد.

همچنین سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد محور ایرانشهر - سرباز در استان سیستان بلوچستان نیز مسدود شده است.

منبع: مهر