کدخبر: ۱۰۰۰۰۹ لینک کوتاه

جلسه شورای عالی اداری به ریاست جهانگیری فردا برگزار می شود

دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری فردا دوشنبه در یکصد وشصت و سومین جلسه شورای عالی اداری بررسی می شود.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از مهر، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور  اعلام کرد: در یکصد وشصت و سومین جلسه شورای عالی اداری بررسی و تصویب نقشه راه دولت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران و برنامه تربیت مدیران آینده دستگاه‌های اجرایی در دستور کار خواهد بود.
 
یکصدوشصت و سومین جلسه شورای عالی اداری به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و با حضور محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و دبیر شورای عالی اداری، علی عسکری آزاد، جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و وزرای کشور، اقتصاد، دادگستری، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش و پرورش، استانداران تهران و زنجان و دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
 
موضوعات موسسات دولتی ایجاد شده طی سال‌های 1386 تا 1392در تطبیق با تبصره ماده 115 و ماده 123 قانون مدیریت خدمات کشوری و شرح وظایف و ترکیب شورای توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی برای راهبری اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری از دیگر مواردی است که در نشست آتی شورای عالی اداری مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
این شورا در نشست قبلی خود، نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور را به تصویب رساند که با امضا و ابلاغ رئیس جمهور لازم الاجرا شد.