کدخبر: ۱۰۰۰۶۲ لینک کوتاه

پرونده رویانیان در مورد ستاد سوخت است

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: بعید می دانم پرونده «محمد رویانیان» مدیر عامل سابق پرسپولیس و رییس سابق ستاد سوخت مرتبط با زنجانی باشد.

 

به گزارش اقتصاد روز،  به نقل از ایرنا«محمد علی پورمختار» اظهار داشت: در مورد بازداشت آقای رویانیان خبری ندارم ولی پرونده وی در مورد ستاد سوخت است و بعید می دانم مرتبط با پرونده زنجانی باشد.
خبر بازداشت رویانیان از دو روز پیش در برخی محافل خبری به صورت غیر رسمی مطرح شده بود اما امروز (سه شنبه) یک منبع آگاه در گفت و گو با ایرنا، ضمن تایید بازداشت «محمد رویانیان» مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس و رییس سابق ستاد سوخت، گفت: وی در ارتباط با پرونده ستاد سوخت بازداشت شده است.


این منبع آگاه روز سه شنبه به ایرنا گفت: قرار بازداشت رویانیان از سوی شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت صادر شده است. بر اساس این گزارش، رویانیان پیشتر در ارتباط با پرونده ستاد سوخت به شعبه ۱۵ دادسرای کارکنان دولت احضار و تفهیم اتهام شده بود.

حجت الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه ای» سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور نیز هشتم اردیبهشت ماه در نشست خبری درباره پرونده ستاد سوخت گفت: تا کنون سه نفر در این خصوص بازداشت شده اند و بقیه با قید وثیقه آزاد هستند.

رویانیان نیز پیشتر درباره احضار خود به دادسرا در ارتباط با پرونده ستاد سوخت گفته بود: به دادسرا رفتن جرم نیست و قوه قضاییه و دادسرا خانه من است.