کدخبر: ۱۰۰۶۵۷ لینک کوتاه

طرح ضیافت امسال به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد

هرساله پیش از آغاز ماه رمضان نمایشگاه هایی در قالب طرح ضیافت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار و در آن اقدام به توزیع کالاهای پر مصرف و مورد نیاز در این ماه می شود، امسال در راستای طرح انتزاع برگزاری طرح ضیافت به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است.

یدالله صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با اقتصاد روز با اعلام خبر فوق گفت: امسال اجرای طرح ضیافت بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت نیست.

او ادامه داد: کارگروه اجرایی طرح ضیافت امسال از سوی وزارت جهاد کشاورزی تعیین و تشکیل شده است و کلیه مسوولیت‌های این طرح از قبیل تامین و توزیع کالاها و حتی برپایی نمایشگاه‌ها بر عهده این وزارتخانه است.

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری نمایشگاه‌های بهاره و پاییزه نیز از حیطه وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت خارج شده است، بیان کرد: تنها اجرای نمایشگاه‌های طرح ضیافت بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است و نمایشگاه‌های بهاره و پاییزه طبق روال سال‌های قبل توسط سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: بر اساس طرح انتزاع تنظیم بازار کلیه محصولات کشاورزی از ابتدای سال جاری به وزارت جهاد کشاورزی موکول شده است و واگذاری طرح ضیافت به این وزارتخانه نیز در همین راستا است.

به گزارش اقتصاد امروز، هرساله طرح ضیافت قبل از ماه رمضان در راستای توزیع اقلام پرمصرف در این ماه برگزار می‌شود.

مرغ گرم، مرغ منجمد، گوشت گرم و منجمد، شکر، حبوبات، برنج و خرما و برخی دیگر از اقلام پرمصرف در نمایشگاه‌های طرح ضیافت عرضه می‌شود.