کدخبر: ۱۰۰۸۸۱ لینک کوتاه

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:

باید از اعزام افراد خاص به جام جهانی جلوگیری شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: فراکسیون ورزش دو نفر از اعضای مجلس را انتخاب کرده بود برای شرکت در مسابقات جام جهانی اما، ما مخالفت کردیم با این امر ولی بعد دیدیم افراد خاصی قرار شد تا به این مسابقات اعزام شوند. سوال من این است که انتخاب این افراد خاص از چه موضعی است؟

نادر قاضی‌پور در نطق خود در صحن علنی مجلس با بیان اینکه: سالانه وزارت ورزش در کشور ده‌ها مسابقات برگزار می‌کند و همین‌طور در جهان مسابقات بین‌المللی مختلفی برگزار می‌شود، گفت: اگر قرار بر این باشد که در هر مسابقه‌ای یک نفر از مجلسیان به این مسابقات اعزام شود، دولت باید هزاران میلیارد صرف هزینه‌های این نمایندگان کند که این برخلاف سیاست‌های مجلس است.

او افزود: فراکسیون ورزش دو نفر از اعضای مجلس را انتخاب کرده بود برای شرکت در مسابقات جام جهانی اما، ما مخالفت کردیم با این امر ولی بعد دیدیم افراد خاصی قرار شد تا به این مسابقات اعزام شوند. سوال من این است که انتخاب این افراد خاص از چه موضعی است؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، خاطرنشان کرد: من نگرانم که این امر در مجلس بدعت‌گذاری شود، باید به این نکته توجه کنیم که ما به مجلس آمده‌ایم تا از بیت‌المال دفاع کنیم نه اینکه بخواهیم آن را خرج کنی و با جدیت با متخلفان برخورد کنیم.