کدخبر: ۱۰۱۳۱۶ لینک کوتاه

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت:

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان

با نزدیک شدن به ماه رمضان از هفته جاری طرح نظارتی ویژه با رویکرد پیشگیری از تخلفات بر روی کالاهای پر مصرف در این ماه اجرایی می شود.

مجتبی فراهانی معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت در گفت‌وگو با اقتصاد نیوز با اعلام خبر اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از سوی سازمان حمایت، گفت: در حال حاضر در راستای اجرای این طرح تمام جلسات توجیهی در راستای کلیات طرح در تمام استان‌های کشور برگزار شده است.

او ادامه داد: طرح نظارت ویژه از این هفته آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

فراهانی با بیان اینکه کلیه تدابیر لازم برای اجرای این بسته نظارتی تدارک دیده شده است، خاطرنشان کرد: طبق روال هرساله نظارت بر تامین و توزیع تمامی کالاها انجام می‌شود؛ اما این نظارت بیشتر بر روی کالاهای پر مصرف در این ماه نظیر خرما، زولبیا و بامیه، چای، محصولات پروتئینی و لبنی، سبزیجات، روغن، برنج و انجام می‌شود.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت با تکید بر اینکه با افزایش مصرف این کالاها نظارت بر آنها نیز افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: در این طرح نظارتی میزان موجودی، قیمت، فراوانی و نحوه توزیع کالاهای پر مصرف تحت نظارت ویژه قرار می‌گیرد.

او با اشاره به اینکه این طرح با رویکرد پیشگیرانه اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: در این طرح تلاش بر این است که جلوی هرگونه تخلف گرفته و مشکلی در تامین و توزیع کالا به وجود نیاید.