کدخبر: ۱۰۱۳۲۹ لینک کوتاه

معاون بازاریابی سایپا خبر داد:

جلسه خودروسازان و شورای رقابت برای اعلام قیمت نهایی انواع خودرو

معاون بازاریابی و فروش داخلی سایپا از برگزاری جلسات کارشناسی خودروسازان و اعضای شورای رقابت برای اعلام قیمت نهایی انواع خودرو خبر داد و گفت: در صورت رفع اختلافات به زودی قیمت های جدید اعلام می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، محمدعلی قادری با اشاره به اینکه هنوز قیمت نهایی تیبا2 در کمیته ستاد فروش این شرکت نهایی نشده است، اظهار داشت: البته این خودرو در شبکه فروش در حال توزیع است که امیدواریم طی هفته آینده قیمت تیبا2 نهایی و عرضه آن به مشتریان آغاز شود.

او در رابطه با فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو و میزان تغییر قیمت انواع محصولات شرکت سایپا نیز افزود: از همان روزهای نخست فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو، سایپا آمادگی خود را برای اجرای پنج شرط شورای رقابت اعلام کرده است اما در رابطه با قیمت‌ها باید این نکته را متذکر شوم که قیمت خودرو با توجه به متغیرهای خاصی تعیین می‌شود که هنوز در این خصوص به اجماع نهایی با شورای رقابت دست پیدا نکرده‌ایم.

معاون بازاریابی و فروش داخلی سایپا اضافه کرد: برای رسیدن به تصمیم نهایی برای تعیین قیمت نهایی انواع خودروها در حال برگزاری جلساتی با شورای رقابت هستیم تا بر اساس فرمول تعیین شده و بررسی متغیرها در نهایت به قیمت‌های قابل قبولی دست پیدا کنیم.

به اعتقادی قادری، در فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو متغیرهای مختلفی از جمله کیفیت محصولات و میزان ارزبری آنها قرار دارد که در این رابطه اختلاف‌نظرهایی با شورای رقابت و خودروسازان است که امید می‌رود طی روزهای آینده این اختلاف‌نظرها برطرف و قیمت نهایی خودروها اعلام شود.