کدخبر: ۱۰۱۶۴۲ لینک کوتاه

کرایه سواری های برون شهری تا آخر سال ثابت است

طبق اعلام اتحادیه سواری کرایه کشور تا پایان سال نرخ کرایه سواری های برون شهری ثابت می ماند .

به گزارش " اقتصاد نیوز " اتحادیه سواری کرایه کشور گفته است تا پایان سال برنامه‌ای برای افزایش نرخ کرایه‌ها ندارند.چراکه در اسفندماه سال گذشته بود نرخ کرایه تاکسی‌های برون‌شهری افزایش یافت .

به گفته رحمت حاج‌محمدعلی با توجه به آخرین افزایش نرخ کرایه‌ها که در سال گذشته کلیه تاکسی‌های برون‌شهری تاکنون هیچ تغییری در نرخ‌ها صورت نگرفته است.

وی درباره برخی گمانه‌زنی‌های درباره احتمال افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های برون‌شهری نیز تأکید کرد: این اتحادیه پس از افزایش نرخ اسفند 92 هیچ برنامه‌ای برای جابجایی در کرایه‌ها ندارد و کلیه تاکسی‌ها طبق نرخ مصوب فعلی تردد خواهند کرد.

حاج‌محمدعلی به ایسنا گفته است هرچند اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها تأثیر بسیار زیادی در هزینه تاکسی‌داران داشته و بسیاری از آن‌ها را با مشکلات بودجه‌ای و درآمدی مواجه کرده است اما با هدف حمایت از سیاست‌های دولت فعلا برنامه‌ای برای بالابردن نرخ‌ها نداریم و با شرایط فعلی خواهیم ساخت.

وی درباره زمان برنامه‌ریزی شده برای تغییر نرخ‌ها نیز گفت: تا این لحظه در اتحادیه هیچ بحثی برای افزایش نبوده و در برنامه‌های آینده نیز این موضوع را پیگیری نخواهیم کرد و طبق روال احتمالا نرخ‌ها تا اسفند سال جاری بدون تغییر خواهند ماند و اتحادیه نسبت به تغییر در نرخ‌ کرایه در همان زمان تصمیم‌گیری می‌کند.