کدخبر: ۱۰۱۷۴۵ لینک کوتاه

پرسرعت ترین اینترنت را از کدام شرکت بگیریم؟

برترین ISP ها از نظر سرعت اینترنت در خرداد ماه سال ۹۳ معرفی شدند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، برترین ISP‌ها از نظر سرعت اینترنت در خرداد‌ماه سال 93 معرفی شدند.
 
در زمینه‌ اینترنت 128 کیلوبیتی شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده‌ پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت‌های اطلاع‌رسانی پژواک پژوهش غرب و اندیشه سبز خزر در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.
 
مخابرات استان اصفهان، داتک، رایانه دانش گلستان و شرکت رسانه اصفهان نت نیز به ترتیب در رده‌های بعدی جدول پرسرعت‌های این بخش قرار گرفته‌اند.
 
*** اینترنت 256 کیلوبیتی
 
در ارتباط با اینترنت 256 کیلوبیتی نیز بنابر نتایج اعلام شده بر روی سایت مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) مخابرات خراسان رضوی بیشترین سرعت را داشته و پس از آن شرکت‌های شبکه رهانت و انتقال داده‌های نداشته صبا (صبانت) در رده های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.
 
همچنین شرکت آسیا‌تک به عنوان رتبه‌ چهارم این جدول شناخته شده و پس از آن شرکت‌های مخابرات خراسان شمالی، مخابرات گلستان، عصر انتقال داده‌ها و مخابرات اصفهان در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
 
*** اینترنت 512 کیلوبیتی
 
در این بخش نیز شرکت پردیس اطلاع‌رسان سپهر به عنوان ارائه‌کننده‌ پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت شبکه گستر پیام‌آوران کویر در رتبه دوم قرار دارد.
 
شرکت‌های عصر انتقال داده‌ها، مخابرات آذربایجان شرقی و توسعه ارتباطات هما نیز رتبه‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند و پس از آنها شرکت‌های شهراد شبکیه، مخابرات خراسان، روشنگران ارتباطات رایانه ورهانت زنجان در رده‌های بعدی جدول پرسرعت‌های این بخش قرار گرفته‌اند.
 
*** اینترنت یک مگابیتی
 
اما در زمینه‌ اینترنت یک مگابیتی هم شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده‌ سریع‌ترین خدمات معرفی شده و پس از آن شرکت شبکه‌گستر پیام آوران کویر در رده‌ی دوم قرار دارد.
 
شرکت‌های توسعه‌رسان پاسارگاد، مخابرات خراسان جنوبی، مخابرات خراسان و مخابرات آذربایجان شرقی نیز در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند.
 
*** اینترنت دومگابیتی
 
بنابر اعلام متما، در زمینه اینترنت دومگابیتی هم شرکت عصر انتقال داده‌ها به عنوان ارائه‌کننده پرسرعت‌ترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت‌های شبکه گستر پیام‌آوران کویر و مخابرات کردستان در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.
 
هم‌چنین مخابرات خراسان، سروش رسانه، مخابرات آذربایجان شرقی و توسعهرسان پاسارگاد به عنوان دیگر شرکت‌هایی معرفی شده‌اند که در این حوزه به ارائه‌ اینترنت پرسرعت پرداخته‌اند.