کدخبر: ۱۰۵۰۲۷ لینک کوتاه

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس :

هیأت دولت انتقال شرکت بازرگانی دولتی به وزارت کشاورزی را ابلاغ کرد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی در کمیسیون کشاورزی مجلس اعلام کرد، هیأت دولت انتقال شرکت بازرگانی دولتی از وزارت صنعت به وزارت جهاد کشاورزی را ابلاغ کرده است.

فارس نوشت:

بهرام بیرانوند در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه دیروز کمیسیون کشاورزی به طور مشخص انتقال شرکت بازرگانی ایران به وزارت جهاد کشاورزی قطعی شد؟ گفت: روز گذشته وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت ضمن حضور در کمیسیون کشاورزی در این باره توضیح دادند.
به گفته بیرانوند، وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه در پاسخ به نمایندگان که آیا بر اساس قانون انتزاع برای انتقال این شرکت اقدامی از سوی مجلس لازم است، انجام شود، گفت: انتزاع شرکت بازرگانی دولتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و انتقال آن به وزارت جهاد کشاورزی از سوی هیأت دولت تصویب و ابلاغ شده است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در پاسخ به اینکه واکنش نعمت‌زاده وزیر صنعت به این خبر چه بود، گفت:‌ وزیر صنعت اعلام کرد قانون هرچه باشد، عمل خواهد کرد.
به گفته بیرانوند ظاهرا موضوع انتقال این شرکت، روز سه شنبه نیز از سوی هیئت دولت به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده و قرار بر این است که اعلام رسمی نیز صورت بگیرد که انتظار می‌رود، وزارت جهاد هرچه سریع تر اطلاع رسانی کند.
بیرانوند گفت:‌امید است با انتقال شرکت بازرگانی دولتی به وزارت جهاد کشاورزی ثمرات آن در این بخش دیده شود.