کدخبر: ۱۰۵۷۵۸ لینک کوتاه

ملاقات معصومه ابتکار با یکی از قربانیان اسیدپاشی

معصومه ابتکار بیان کرد: توزیع بنزین یورو ۴ در اصفهان از ماه قبل آغاز شده و در مورد زاینده رود نیز انتظار می رود با اقدامات صورت گرفته به زودی آب در آن جاری شود.

به گزارش «اقتصاد نیوز» معصومه ابتکار در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک از سفر خود به اصفهان برای ملاقات با مصدومان فاجعه اسیدپاشی خبر داد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در یادداشتی که در فیس بوک منتشر کرده، نوشته است: امروز صبح به دیدن خانم مرضیه ابراهیمی یکی از مصدومین واقعه اسید پاشی و خانواده وی در بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان رفتم. 

در ادامه متن کامل یادداشت معصومه ابتکار می آید:

" در این دیدار که پدر و همسر خانم ابراهیمی هم حضور داشتند، پیام دکتر روحانی مبنی بر ضرورت رسیدگی به وضعیت ایشان و پیگیری موضوع تا ریشه کنی اینگونه اتفاقات در کشور را ابلاغ کردم و ضمن ابراز امیدواری برای بهبودی این خانم جوان گفتم که در مقابل این حرکت جنایت آمیز و غیر قابل قبول، همه دولتمردان ابراز تاسف کرده و خواهان برخورد جدی هستند.
رسیدگی به این واقعه یکی از موارد دستور کار هیأت دولت در جلسه آتی است و من هم گزارش این دیدار را شخصا در جلسه دولت مطرح خواهم کرد.
خانم مرضیه ابراهیمی نیز ضمن قدردانی از همه کسانی که از سراسر کشور نسبت به وی ابراز محبت کرده‌اند، به خصوص از کادر درمانی بیمارستان تشکر و درخواست کرد تا برای بازگشت سلامتی اش دعا کنند. 
همچنین ضمن پیگیری روند درمان وی از کادر پزشکی بیمارستان که زحمات بسیاری در این مورد کشیده‌اند، تشکر کردم.  در ضمن در این سفر کوتاه با مدیرکل حفاظت محیط زیست اصفهان و مشاور وی جلسه مبسوطی داشتم و مسایل آلودگی هوای شهر، وضعیت صنایع، زاینده رود و منابع آب، تالاب گاوخونی و مناطق تحت حفاظت سازمان را مورد بررسی قرار دادیم. توزیع بنزین یورو 4 در اصفهان از ماه قبل آغاز شده و در مورد زاینده رود نیز انتظار می رود با اقدامات صورت گرفته به زودی آب در آن جاری شود."