کدخبر: ۱۰۸۱۸۶ لینک کوتاه

واکنش مدیر توییتر به عقب ماندن از اینستاگرام

تعداد کاربران فعال سایت اینستاگرام در هفته گذشته به ۳۰۰ میلیون نفر در ماه رسید و با این حساب توییتر با ۲۸۴ میلیون کاربر فعال در ماه از رقیب قدیمی عقب افتاد.

خبرگزاری فارس نوشت:

تعداد کاربران فعال سایت اینستاگرام در هفته گذشته به 300 میلیون نفر در ماه رسید و با این حساب توییتر با 284 میلیون کاربر فعال در ماه از رقیب قدیمی عقب افتاد.

همین مساله موجب شد تا خبرنگاری از ایوان ویلیامز یکی از موسسان توییتر در این مورد سوال کند و از او بپرسد در مورد جلو افتادن اینستگرام از توییتر از نظر میزان کاربران چه احساسی دارد. اما پاسخ زننده ویلیامز به این سوال خبرنگار مذکور را شگفت زده کرد. وی گفت به درک! این مساله هیچ اهمیتی ندارد.

اینستاگرام در سال 2012 با پرداخت یک میلیارد دلار خریداری شد و از آن زمان به یکی از رقبای جدی توییتر مبدل شده است.

ویلیامز در توضیح پاسخ خود گفت: فیس بوک سرمایه‌گذاران را متقاعد کرده که مهم ترین معیار تعداد کل کاربران یک سایت است، اما من معتقدم مساله مهمتر میزان مشارکت کاربران در یک سایت است. توییتر در این زمینه برتری دارد و همان چیزی است که می خواهیم باشد.

وی افزود: توییتر شبکه ای برای به اشتراک گذاری آنی اطلاعات است و هر چیزی در جهان اتفاق می افتد در توییتر منعکس می شود. اگر وضعیت این طور باشد به درک که اینستاگرام کاربران بیشتری دارد که به عکس های زیبایش نگاه کنند.

اخبار مرتبط:
اینستاگرام، توئیتر را پشت سر گذاشت