کدخبر: ۱۰۰۹۱۹ لینک کوتاه

آغاز زود هنگام ماراتن انتخابات اتاق های بازرگانی

هیات رئیسه مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران مشخص شد

مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران با برگزاری انتخابات برای تعیین اعضا و هیات رئیسه، خود را آماده ورود به صحنه دور هشتم اتاق بازرگانی می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، اتاق بازرگانی از سه گروه مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران، گروه خواستاران تحول و پیشگامان اقتصاد کشور تشکیل می‌شود که این گروه‌ها رفته‌رفته فعالیت‌های خود را برای حضور در انتخابات دور بعدی اتاق بازرگانی آماده می‌کنند.

در حال حاضر شاهد برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع فعالان توسعه اقتصاد ایران در اتاق بازرگانی ایران هستیم که در طی این انتخابات علاء میرمحمدصادقی با بالاترین رای به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شده است.

در این انتخابات افرادی نظیر سید نورانی، شیوانی، قصاعی، کشاورز، فاطمه مقیمی، نقیب، شعبانی، طلایی، سلطانی، محمدحسین برخوردار، محمدرضا بهرامن، شاهرخ ظهیری، پورفلاح، جمیلی، مسعود دانشمند، ذره‌بینی و راسخ حضور داشتند.

در این انتخابات علاء میرمحمدصادقی با 54 رای به عنوان رئیس مجمع، محمدرضا بهرامن با 46 رای، پورفلاح با 44 رای، جمیلی و راسخ با 43 رای بالاترین آمار را به عنوان هیات رئیسه کسب کردند.

در این انتخابات سیدنورانی 25 رای، شیبانی 22 رای، عسگراولادی 15 رای، قصاعی 18 رای، کشاورز 10 رای، فاطمه مقیمی 20 رای، نقیب 26 رای، شعبانی 13 رای، طلایی 35 رای، سلطانی 14 رای، محمدحسین برخوردار 40 رای، بهرامن 46 رای، پورفلاح 44 رای، شاهرخ ظهیری 24 رای، جمیلی و راسخ 43 رای، مسعود دانشمند 34 رای و ذره‌بینی 28 رای را اخذ کردند.