کدخبر: ۱۰۴۴۴۲ لینک کوتاه

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی

اعضای کمیته ایرانی ICC انتخاب شدند

یک سوم اعضای شورای کمیته ایرانی ICC برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی کمیته ایرانیICC ، مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC) با هدف تصویب گزارش عملکرد و مالی سال ۱۳۹۲ و نیز تجدید انتخابات یکسوم اعضای شورای کمیته ایرانی و بازرس قانونی، در روز سه‌شنبه، ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۳، برگزار شد. بر اساس این گزارش، به ترتیب «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران»، «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ایران و ایتالیا» و «انجمن مدیران صنایع» از میان اعضای سازمانی و «بانک خاورمیانه»، «شرکت گچ مازندران سمنان»، «شرکت صادراتی حساس»، «شرکت بازرگانی پتروشیمی» و «شرکت تامین ترابر ایرانیان» از میان اعضای انفرادی به عنوان یک سوم اعضای شورای کمیته ایرانی ICC برای یک دوره سهساله انتخاب شدند.
همچنین بر اساس اساسنامه جدید کمیته ایرانی ICC مبنی بر انتخاب بازرس قانونی برای کمیته ایرانی، «حسین وکیلی» با رای اعضا به عنوان بازرس قانونی تجدید انتخاب شد.
نشست مذکور با حضور و سخنرانی «غلامحسین شافعی»، ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و رئیس کمیته ایرانی ICC، «یحیی آلاسحاق»، ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و نایب رئیس کمیته ایرانی ICC، «محمدمهدی بهکیش»، دبیر کل کمیته ایرانی ICC و جمعی از بزرگان صنعت و تجارت تشکیل شد.