کدخبر: ۱۳۶۶۲۷ لینک کوتاه

نامه ۱۳ نماینده مجلس به روحانی در مورد موسسه ثامن الحجج

سیزده نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور با انتقاد از عدم برخورد با مدیران متخلف موسسه ثامن الحجج خواستار ارائه توضیحات شفاف به مردم شدند.

این 13 نماینده در این نامه به رئیس جمهور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ و حراست از مال و ناموس مردم و سوگند رئیس جمهور برای صیانت از حقوق مردم نسبت به عدم برخورد با مدیران متخلف موسسه ثامن الحجج انتقاد کردند.

این نمایندگان در این نامه با اشاره به تجمع سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج در مقابل مجلس و بانک مرکزی مدعی شدند که با توجه به بررسی‌ها شبهاتی در اذهان عمومی مردم به ویژه در بین سپرده گذاران نسبت به ارتباط این موسسه با ستاد انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد، شایسته است که برای تنویر افکار عمومی به صورت مثبت و شفاف به این شبهات پاسخ داده شود.

این نمایندگان همچنین تاکید کردند که این موضوع باید در دستور کار نهادهای نظارتی برای جلوگیری از اتفاقات و رخدادهای مشابه در انتخابات آینده قرار گیرد و دادستان کل نیز به این پرونده ورود پیدا کند.

امضاء کننده این نامه شامل حکیمی، کریمی، علی محمدی، بیاتیان، سالک،‌ طبیب زاده،‌ محمد ابراهیم رضایی، نوباوه،‌ غضنفرآبادی، عباس پور، مرتضی حسینی، طاهری و بذرپاش هستند.

منبع: ایسنا