کدخبر: ۱۰۰۱۵۶ لینک کوتاه

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو خبر داد

آغاز فروش گسترده محصولات ایران خودرو از امروز بدون افزایش قیمت

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تکذیب خبر برکناری خود از آغاز فروش گسترده محصولات ایران خودرو از امروز خبر داد و گفت: این شرکت بدون اعمال هیچ گونه افزایش قیمتی اقدام به فروش محصولات خود نموده است.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از تسنیم، عبدالله بابایی با تکذیب خبر برکناری خود از معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو، اظهارداشت:اخیراً طی حکمی حمیدرضا بهمنی به قائم مقامی مدیرعامل در فروش و بازاریابی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شده است که این امر به معنای برکناری بنده نیست.بلکه ایشان مسئولیت بازاریابی کل گروه خودروسازی ایران را برعهده دارد.

وی با اشاره به اینکه همچنان مسئولیت بازاریابی و فروش ایران خودرو را برعهده دارم، افزود: از امروز 21 اردیبهشت ماه عرضه گسترده انواع محصولات ایران خودرو آغاز شده است به نحوی که مردم می توانند بدون هیچ نگرانی از افزایش قیمت ها خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند زیرا این شرکت بدون اعمال هیچ گونه افزایش قیمتی اقدام به فروش محصولات خود نموده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اضافه کرد: همزمان با ولادت امام علی (ع) مردم می توانند با مراجعه به سایت http://ikco.iranecar.com اقدام به خرید محصولات مورد نیاز کنند البته خودروهای سمند، 206، 405، پارس وتندر نیز به صورت فوری با موعد تحویل 30روزه عرضه خواهد شد.