کدخبر: ۱۱۱۸۰۵ لینک کوتاه

ارزان‌ترین عیدی‌های دیجیتال کدامند؟

در میان کالاهای دیجیتال برخی مانند انواع فلش مموری‌ها، مونوپاد، پاور بانک‌ها، اسپیکرهای همراه، قاب‌های موبایل، کارت‌های حافظه و هدفون، قیمت مناسبی برای عیدی دادن دارند.

به گزارش اقتصادنیوز، هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم بازار کالاهای دیجیتال رونق بیشتری می‌گیرد. این رونق به چند دلیل است. عده‌ای برای سال نو برخی لوازم خود مانند تلویزیون‌ها را تعویض می‌کنند و برخی با توجه به تخفیف‌هایی که روی محصولات سال قبل برندها خورده است فرصت را مناسب دیده تا با قیمت مناسب نیاز خود را بر طرف کنند.

در این میان عده‌ای هم هستند که با توجه به علاقه کودکان به ابزارهای جدید دیجیتال و با توجه به فرهنگ دادن عیدی به کودکان، قصد خرید یک کالای دیجیتال به عنوان عیدی برای این کودکان را دارند.

در میان این کالاهای دیجیتال برخی مانند انواع فلش مموری‌ها، مونوپاد، پاور بانک‌ها، اسپیکرهای همراه، قاب‌های موبایل، کارت‌های حافظه و هدفون، قیمت مناسبی برای عیدی دادن دارند.

شما برای خرید این کالاهای دیجیتال که تقریبا در دسته کالاهای ارزان قیمت این دسته قرار می‌گیرند با کمتر از 100 هزار تومان می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مثلا برای فلش مموری‌ها با توجه به ظرفیت حافظه و برند و جنس بدنه از 12 هزار تومان به بالا می‌توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای پاور بانک‌ها یا همان شارژرهای همراه مدل‌های معمولی و خوبی را از حدود 50 تا 100 هزار تومان می‌توانید انتخاب کنید.

قاب‌های موبایل قیمت‌هایی بین 15 تا 80 هزار تومان دارند البته استثنا هم وجود دارد و برخی اجناس قیمت‌های بالاتری‌ نیز دارند.

در دسته هدفون‌ها نیز وضعیت همین‌طور است یعنی شما از 15 هزار تومان به بالا حق انتخاب دارید.

حال با توجه به بودجه‌ای که برای عیدی به کودکان در نظر گرفته‌اید می‌توانید از میان این کالاهای دیجیتال هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنید.