کدخبر: ۱۰۰۳۹۵ لینک کوتاه

صفحه ریاست جمهوری در کلوب راه اندازی شد

صفحه اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در شبکه اجتماعی کلوب و اشتراک ویدئوی آپارات با هدف ارتباط مستقیم با کاربران از سراسر دنیا راه اندازی شد.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از  فارس، در نخستین مطلب این صفحه رسمی می‌خوانید: همزمان با روز جهانی ارتباطات صفحه اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در شبکه اجتماعی کلوب دات کام و اشتراک ویدئوی آپارات با هدف ارتباط مستقیم با کاربران از سراسر دنیا راه اندازی شد.این صفحه به منظور تعامل میان کاربران با مرکز ارتباطات،اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس جمهور ایجاد شده است.
 
صفحه ریاست‌جمهوری در کلوب همزمان با تاکید حسن روحانی، رئیس جمهوری بر فرصت دانستن فضای سایبری راه‌اندازی شد.
 
حسن روحانی رئیس جمهور صبح دیروز در سخنانی همزمان با روز ارتباطات گفته بود: امروز کم کم به سوی یک خانوده جهانی در حال حرکت هستیم؛ امروز کشورهایی با چند صد هزار جمعیت کشوری را تشکیل دادند اما گاهی یک شبکه بزرگ اجتماعی دارای میلیون‌ها کاربر است.
 
وی یادآور شده بود: این که در هر دقیقه یک میلیون و 800 هزار لایک در فیس‌بوک شاهدیم یا در گوگل در هر دقیقه 2 میلیون نفر از این سرویس استفاده می‌کنند یا 70 ساعت فیلم در یک دقیقه وارد یوتیوب می‌شود و در همان زمان یک میلیون و 300 هزار نفر این فیلم را می‌بینند یا  دانلود می‌کنند به معنای یک تحول بزرگ در دنیای امروز است.
 
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نباید دنیای سایبری را دنیایی بدانیم که به دلیل اضطرار و ناچاری وارد آن شده‌ایم، گفت: دنیای سایبری را باید به عنوان یک فرصت دید.
 
این صفحه در نشانی http://www.cloob.com/president.ir  در دسترس است.
 
پیش از این وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ارتباط با کاربران اینترنت از شبکه‌های اجتماعی داخلی استفاده کرده بود و هم اکنون صفحه رسمی محمود واعظی در شبکه کلوب فعال است.