کدخبر: ۱۰۰۷۹۰ لینک کوتاه

گوشی G۳ ال جی به راحتی قابل تعمیر است

کالبدشکافی اسمارت فون G۳ نشان می دهد که قطعات همان طور که به راحتی از هم جداشده اند، به راحتی نیز می توان آنها را سرهم کرد. جالب است بدانید قطعاتG۳ به عنوان آخرین پرچم دار ال جی، تنها با ۱۴ پیچ دوستانه در کنار هم قرارگرفته اند!

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از زومیت، معمولاً گوشی‌ها بعد از عرضه رسمی توسط برخی از وب‌سایت‌ها کالبدشکافی شده و تعمیر آنها موردبررسی قرار می‌گیرد، اما این بار شگفت‌زده می‌شوید اگر بشنوید قبل از ورود این گوشی به‌تمامی بازارها، این کار توسط گروهی انجام ‌شده است.
این گروه که UBreakifix نام دارد، این بار به سراغ آخرین پرچم‌دار ال‌جی یعنی G3 رفته‌ و با خارج کردن دل و روده این گوشی زیبا، تعمیر آن را مورد بررسی قرار ‌داده‌‌اند.

این کالبدشکافی نشان می‌دهد که قطعات G3 همان‌طور که به‌راحتی از هم جداشده‌اند، به‌راحتی نیز می‌توان آنها را سرهم کرد. جالب است بدانید قطعات G3 به‌عنوان آخرین پرچم‌دار ال‌جی تنها با ۱۴ پیچ دوستانه در کنار هم قرارگرفته‌اند!

ظاهراً کمپانی کره‌ای ال‌جی برای طراحی داخلی آخرین پرچم‌دار خود نیز حساسیت زیادی به خرج داده و آن را نسبت به تولیدات قبلی‌اش متفاوت‌تر ساخته است.

در این تلفن همراه، تمام قطعات بر روی یک برد قرارگرفته‌اند اما در نسل قبلی یعنی G2، از پنل های چندگانه برای قطعات استفاده‌شده بود. همچنین در این طراحی ما شاهد هستیم که قطعات این گوشی پس از باز شدن به‌راحتی قابل سوارشدن و جمع‌بندی هستند.

حال که تمام قطعات این اسمارت فون از هم جداشده است، دیگر نیازی نیست تا به هزینه تمام‌شده این گوشی فکر کنیم! با نگاهی به قطعات می‌توان حدس‌های زیادی زد!‌