کدخبر: ۱۰۰۸۳۲ لینک کوتاه

مایکروسافت کورتنا را دو بار در ماه به روز رسانی می کند

مایکروسافت در گفت وگویی با انگجت اعلام کرده است که در نظر دارد تا با یک چرخه منظم برای کورتنا، دستیار صوتی ویندوزفون را بصورت منظم دوبار در هر ماه بروزرسانی کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از زومیت، به نظر می‌رسد دستیار صوتی مایکروسافت، کورتنا عنوان بروزترین سرویس مایکروسافت را از آن خود خواهد کرد، چرا که بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، غول نرم‌افزاری جهان وعده داده تا این سرویس را حداقل در هر بازه 30‌روزه، دو بار به‌روزرسانی کند که در مواقع خاص، به‌روزرسانی‌ها دیگری نیز همراه خواهد شد.

مایکروسافت در گفت‌وگویی با انگجت اعلام کرده است که در نظر دارد تا با یک چرخه منظم برای کورتنا، دستیار صوتی ویندوزفون را به‌صورت منظم دو بار در هرماه به‌روزرسانی کند؛ همچنین ردموندی‌ها در صورت نیاز علاوه بر چرخه مورد نظر، به‌روزرسانی‌های مجزایی را نیز در کنار زمان‌های پیش‌بینی شده برای کورتنا منتشر خواهند کرد. اعلام به‌روزرسانی برنامه‌ریزی‌شده برای این محصول بسیار جالب توجه است، به طوری که شاید در آینده شاهد انتشار یک به‌روزرسانی به صورت هفتگی برای این دستیار صوتی باشیم. انتشار به‌روزرسانی‌ها سریع برای کورتنا برای مایکروسافت لازم است چراکه این کمپانی کمی دیر وارد با دستیارهای صوتی همچون Google Now یا Siri شد.