کدخبر: ۱۰۰۹۲۳ لینک کوتاه

همراه اول برترین اپراتور تلفن همراه انتخاب شد

در این دوره از ارزیابی سالانه، ۱۵۰ اپراتور مورد ارزیابی قرار گرفته اند که در بخش اپراتورهای سیار سراسری، شرکت ارتباطات سیار ایران رتبه اول و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل رتبه دوم را به دست آورده اند.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده، همراه اول برترین اپراتور تلفن همراه کشور بوده و رتبه اول را کسب کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مهندس حسن رضوانی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در گفت‌وگو با وب‌سایت این سازمان با اعلام خبر برگزیده شدن همراه اول به عنوان برترین اپراتور تلفن همراه کشور اظهار داشت: در این دوره از ارزیابی سالانه، ۱۵۰ اپراتور مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند که در بخش اپراتورهای سیار سراسری، شرکت ارتباطات سیار ایران رتبه اول و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل رتبه دوم را به دست آورده‌اند.

رضوانی درباره نتایج ارزیابی اپراتورهای سرویس‌های ارتباطی عنوان کرد: ارزیابی سالانه اپراتورهای فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس الگوی جامع ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر در هفت معیار رهبری و مدیریت، فرایندهای سازمانی، منابع و مشارکت‌ها، منابع انسانی، نتایج مشتری، نتایج جامعه و نتایج کلیدی عملکرد، در ۲۱ زیر معیار انجام شده است.

اپراتور اول با انتخاب شعار «با شما همیشه اول هستیم»، کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ همراه اول تبریک گفته و از همراهی آنها قدردانی کرده است.