کدخبر: ۱۰۰۹۲۷ لینک کوتاه

ویژگی های جدید اینستاگرام را بشناسید

اکنون نسخه ۶.۰ اینستاگرام با قابلیت های جدید منتشر شده است که در آن ۱۰قابلیت جدید به نرم افزار اضافه شده است .

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از شهر خبر، با شنیدن نام اینستاگرام، همه ما به یاد فیلترهای مختلف بر روی تصاویر می‌افتیم. تصاویری که گاه بدون این مودها هیچ دلچسب نیستند و به‌وسیله فیلترهای مختلف اپلیکیشن اینستاگرام است که ما را به خود خیره می‌کنند.

اکنون نسخه 6.0 این اپلیکیشن محبوب با قابلیت‌های جدید منتشر شده است که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

بیشتر کاربران استفاده از این نرم‌افزار را به خاطر فیلترهای مختلف و قابلیت به اشتراک‌گذاری آن انتخاب کرده‌اند. اینستاگرام قابلیت‌هایی مانند تنظیم روشنایی، کنتراست، غلظت رنگ و... را ارائه می‌دهد.

سه‌شنبه گذشته اینستاگرام به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن خود را برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ios منتشر کرد که در آن ده قابلیت جدید به نرم‌افزار اضافه شده است که با استفاده از آنها کاربران می‌توانند تنظیمات بیشتری برای ویرایش عکس‌های خود داشته باشند. استفاده از این قابلیت‌های جدید بسیار آسان است و اضافه کردن آنها به تصاویر دشواری خاصی ندارد.

برای تنظیم شدت و قدرت فیلتر، شما باید دو بار آیکون را لمس کنید. بعد از این کار نوار لغزنده‌ای بر روی صفحه ظاهر می‌شود که با استفاده از آن می‌توان شدت فیلتر را کاهش یا افزایش داد.

قدرتمندترین ویژگی این به‌روزرسانی مربوط به بخش تنظیم بهترین تون تصویر است که بعد از آماده کردن تصویر و کراپ کردن آن (در صورت نیاز) می‌توانید مستقیماً به تنظیم تصویر خود بپردازید؛ با استفاده از روش بالا به آن فیلترهایی اضافه کنید و یا با لمس کردن آیکون آچار تنظیمات بیشتری را روی تصویر خود انجام دهید.

ویژگی‌های سفارشی‌سازی این اپلیکیشن شامل تنظیم روشنایی، کنتراست، گرما، غلظت رنگ، تنظیمات سایه و سایر ویژگی‌ها می‌شود. البته توجه داشته باشید که هیچ کدام از این تنظیمات برای ویرایش فیلم قابل استفاده نیست و فقط در بخش تصاویر می‌توان از آنها استفاده نمود. به خاطر برخی دلایل در این نسخه قابلیت بازگشت (خنثی‌سازی) تغییرات اعمال شده وجود ندارد.