کدخبر: ۱۰۰۹۵۰ لینک کوتاه

گاف مدیرعامل اپل طرفداران

عکسی منتشر شده که تیم کوک را در یکی از کارخانه های مونتاژ رایانه های مک نشان می دهد در ابتدا چیز جالبی مشاهده نمی شود، اما اگر کاربران به دقت به عکس نگاه کنند، متوجه می شوند که نمایشگر دو رایانه روبروی تیم کوک مدیر عامل اپل مجهز به سیستم عامل ویندوز است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از پی سی ورد، در این عکس که تیم کوک را در یکی از کارخانه های مونتاژ رایانه‌های مک نشان می دهد در ابتدا چیز جالبی مشاهده نمی شود، اما اگر کاربران به دقت به عکس نگاه کنند، متوجه می‌شوند که نمایشگر دو رایانه روبروی تیم کوک مدیر عامل اپل مجهز به سیستم عامل ویندوز است.

پس از انتشار این عکس، کاربران زیادی آن را بازنشر نموده و از اینکه اپل برای تست رایانه‌های آی مک خود از سیستم عامل ویندوز استفاده می کند، اظهار تعجب کردند. نگاه دقیق به عکس موید آن است که سیستم عامل نصب شده بر روی این رایانه های مک ویندوز قدیمی XP است.
 
استفاده اپل از ویندوز در خط تولید این شرکت در شرایطی انجام می‌شود که مدیر عامل اپل بارها مایکروسافت را به علت عدم استقبال از ویندوز 8 و طرز تفکر قدیمی آن در مواجهه با پیشرفت های اخیر فناوری به باد انتقاد گرفته است.