کدخبر: ۱۰۱۷۰۱ لینک کوتاه

ارتقای سیستم عامل اندروید با فنا وری KNOX

فناوری KNOX به کاربران شرکت ها و مدیران IT فرصت می دهد تا با شرایط کسب و کار سیار انطباق پیدا کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز، سامسونگ و گوگل اعلام کردند که بخشی از فناوری KNOX سامسونگ در نسخه آتی اندروید به کار خواهد رفت. این نسخه، که هفته گذشته در کنفرانس  Google I/O مورد بررسی قرار گرفت، ویژگی‌های مختلف و جدیدی را برای کاربران اداری و مدیران IT فراهم کرده است که وجود بخش جداگانه‌ای برای مدیریت و ایمن‌سازی اطلاعات کسب و کار یکی از این ویژگی‌هاست.

فناوری KNOX  به کاربران شرکت‌ها و مدیران IT فرصت می‌دهد تا  با شرایط کسب و کار سیار انطباق پیدا کنند. در ضمن این خبر خوبی برای فروشندگان و برنامه‌نویسان مستفل نرم‌افزارKNOX  سامسونگ نیز هست چرا که می‌توانند این بازار بالقوه را با زحمت کم‌تری برای جامعه بزرگ‌تری از کاربران اندروید توسعه بخشند. 
هدف اصلی این همکاری نزدیک و منحصر به فرد گوگل و سامسونگ، رسیدن به یک پلت فرم انعطاف‌پذیر با امنیت بالا در دستگاه‌های همراه کاربرانی است که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند. تا همان طور که از اندروید برای امور شخصی خود استفاده می‌کنند، از این سیستم عامل نیز برای امور کاری، اداری و تجاری خود بهره گیرند. سامسونگ به‌منظور توسعه بازار تولیدات تحت نرم افزار اندروید برای امور اداری و کسب و کار سعی دارد راه‌حل‌های پیشرفته، متفاوت و جامعی را برای محیط‌های کاری سیار ارائه دهد.