کدخبر: ۱۰۷۱۵۲ لینک کوتاه

مدیر عامل ایرانسل اعلام کرد

هزینه سیم کارت های نسل چهارم

مدیرعامل ایرانسل با بیان اینکه نسل چهارم خدمات تلفن همراه برای اولین بار در ایران در شهر مشهد ارائه می شود، افزود: هزینه سیم کارت های LTE معادل ۲۰ هزار تومان است. همچنین این تکنولوژی جدید نیاز به تعویض سیم کارت دارد، اما مشترکان می توانند شماره ای جدید یا سیم کارتی با شماره قبلی خود دریافت کنند.

خبرگزاری ایسنا نوشت: 

علیرضا قلمبر‌دزفولی، اظهار کرد: 4G آخرین فناوری در حوزه پهنای باند تلفن همراه است و تا دو سال آینده مشغول تکمیل این حوزه هستیم. این در حالی است که در بسیاری از شرکت‌های دنیا بحث 5G مطرح شده و در حال انجام مراحل اجرایی کردن و نوشتن استانداردهای آن هستند.

وی درباره برنامه‌های آینده این اپراتور اظهار کرد: به شکل طولی به همان حرکتی که در خدمات نسل دو، سه و چهار داشتیم ادامه خواهیم داد و در حالت عرضی در تلاش هستیم پلت‌فرم‌هایی که برای ارائه سرویس‌های مختلف و زیرساخت‌های محتوا در نسل سوم و چهارم خدمات وجود دارد را گسترش دهیم.

دزفولی تصریح کرد: به شدت روی پلت‌فرم‌های بانکی کار می‌کنیم به گونه‌ای که هر فرد با داشتن یک گوشی همراه یک باجه در اختیار داشته باشد و در این زمینه بخشی از خدمات نیز ارائه شده و در حال تکمیل است.

مدیرعامل ایرانسل درباره تعرفه‌های ارائه خدمات این اپراتور اظهار کرد: تعرفه‌ها در حوزه تلفن همراه در 10 سال گذشته هیچ افزایشی نداشته به علاوه با خدمات مختلف کاهش هم داشته همچنین برنامه‌ای برای افزایش تعرفه‌ها نداریم.