کدخبر: ۱۰۷۲۲۵ لینک کوتاه

الکامپ بیستم به تعویق افتاد

در نشست هم اندیشی الکامپ که با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از صاحب نظران و متقاضیان شرکت در نمایشگاه الکامپ بیستم برگزار شد، بر ضرورت برگزاری شفاف و باکیفیت نمایشگاه تاکید شد. در راستای تحقق این امر صنف پیشنهاد داد که برگزاری نمایشگاه حداقل یک ماه به تعویق بیافتد.

خبرگزاری ایسنا نوشت:

در ابتدای این جلسه کاظم آیت اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ضمن تشکر از آقایان جهانگرد و افخمی و شرکت سهامی نمایشگاه‌ها، گزارشی از روند صدور مجوز و همچنین اقدامات یکه ستاد اجرایی الکامپ بیستم تاکنون انجام داده ارائه داد.

آیت اللهی با اشاره به اینکه از زمان صدور مجور، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تاکنون درباره مباحثی از جمله چند نرخی بودن در حال رایزنی با شرکت سهامی نمایشگاه‌ها بوده است، گفت: همه این تلاش‌ها در راستای شفافیت در برگزاری نمایشگاه است، به همین دلیل سازمان نصر کشور که به دنبال شفافیت در برگزاری نمایشگاه الکامپ است، تا حصول نتیجه که به طور حتم مورد وثوق تمامی اعضای صنف است، تمام تلاش خود را خواهد کرد.

ناصرعلی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، نیز با اشاره به اقداماتی که تاکنون توسط ستاد اجرایی نمایشگاه صورت گرفته عنوان کرد: ما بر خواسته‌های صنفی خود از جمله افزایش ساعت بازدید و گنجاندن روز جمعه به روزهای برگزاری نمایشگاه در جلسات پافشاری کرده‌ایم و امیدواریم که با شرکت سهامی نمایشگاه‌ها به توافق نهایی برسیم تا این نمایشگاه را در شان صنف برگزار کنیم.

امیرحسین سعیدی نایینی، رییس شورای برگزاری الکامپ که ریاست این نشست را برعهده داشت، ضمن اشاره به اینکه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان نماینده صنف به دنبال احقاق حقوق شرکت‌های متقاضی حضور در نمایشگاه الکامپ است، مشکلات موجود جهت برگزاری الکامپ وهمچنین راهکارهای مورد نظر را مطرح کرد تا با هم‌اندیشی با شرکت‌کنندگان در این نشست، الکامپ بیستم به طور مطلوب برگزار شود.

در پایان این نشست که حدود سه ساعت به طول انجامید، بر ضرورت برگزاری شفاف و با کیفیت و همچنین تنظیم قراردادی که کیفیت برگزاری نمایشگاه را تضمین کند تاکید شد و برای تحقق این امر صنف خواستار حداقل فرصت یک ماهه شد.

متقاضیان شرکت در بیستمین نمایشگاه الکامپ از نمایندگان خود در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درخواست کردند که این موضوعات را تا کسب نتیجه مطلوب پیگیری کنند.