کدخبر: ۱۳۳۵۷۸ لینک کوتاه

حراج آنلاین سیم‌کارت‏ های رند همراه اول آغاز شد

دور جدید حراج آنلاین سیم‌کارت‌های رند همراه اول بعد از مدت زمانی به‏‌نسبت طولانی در واگذاری این خطوط، تحت‌عنوان «خوش‏‌خطی برازنده شماست» آغاز شد.

دور جدید حراج آنلاین سیم‌کارت‌های رند همراه اول بعد از مدت زمانی به‏‌نسبت طولانی در واگذاری این خطوط، تحت‌عنوان «خوش‏‌خطی برازنده شماست» آغاز شد.همراه اول در این حراج اینترنتی گفته است با توجه به منابع و امکانات در اختیار پس از تعریف رنج در سیستم‌‏های مکانیزه اقدام کرده و لیست شماره‌‏های قابل واگذاری را در مقاطع مختلف استخراج و پس از قیمت‏‌گذاری پایه در معرض حراج قرار می‌‏دهد.

این حراج از آذر‌ماه در تالار حراج آنلاین rond.mci.ir به‌‏صورت عمومی برگزار شده، و براساس مقررات آن، آیین‌نامه تقاضا و اشتراک تلفن‌همراه از هر حیث حاکم بر روابط مشترک و شرکت است بنابراین مشترک نمی‏‌تواند با استناد به مبلغ پرداختی، خود را از شمول آیین‌‏نامه مذکور معاف بداند. متقاضیان ‏باید از کلیه قوانین و مقررات همراه اول اطلاع کامل داشته و آنها را رعایت کنند، از جمله این قوانین «رعایت سقف مجاز واگذاری خطوط دائمی و اعتباری تا حداکثر 10 عدد سیم‌کارت فعال برای هر شرکت‌کننده» است.

کلیه واگذاری‏‌ها مشمول هزینه‏‌های قانونی اعم از مالیات و عوارض ارزش افزوده مطابق با قوانین جاری مالیاتی کشور بوده که به‌‏عهده خریدار خواهد بود.نظارت بر حسن اجرای فرآیند واگذاری به‏‌عهده کمیته منتخب همراه اول خواهد بود.پرداخت در این حراج به‏‌صورت آنلاین صورت می‌‏گیرد و حراج‏‌گران ‏باید با خرید اعتبار، حساب خود را برای شرکت در حراج آماده و مطابق با راهنمای شرکت در حراج نسبت به خرید اقدام کنند.

منبع: دنیای اقتصاد