کدخبر: ۱۱۱۷۵۱ لینک کوتاه

چگونه سرمایه‌گذاری در سهام را شروع کنیم؟

کتاب «چگونه سرمایه‌گذاری در سهام را شروع کنیم؟» ترجمه و تالیف محمود خسروی توسط انتشارات بورس منتشر شد.

هدف این سری از کتاب‌ها آن است که مخاطب را در مسیر تبدیل شدن به سرمایه‌گذار آگاه و تحصیل کرده سهام قرار دهد.این کتاب در 12 درس تالیف شده است که در پایان اصطلاحات سرمایه‌گذاری نیز به آن ضمیمه شده است.

در مقدمه این کتاب آمده است: نمی‌توانیم قول دهیم که یک سال پس از خرید این کتاب و انجام تمرینات آن سود زیادی از بازار سهام کسب می‌کنید، اما با اطمینان می‌گوییم دانشی را یاد می‌گیرید که بر‌اساس آن با اطمینان می‌توانید شغل سرمایه‌گذاری در سهام را شروع کنید و در نتیجه وضعیت مالی خانواده شما بهتر می‌شود.

کتاب «چگونه سرمایه‌گذاری در سهام را شروع کنیم؟ـ» برای خوانندگانی که در زمینه سرمایه‌گذاری تازه‌ وارد هستند، تهیه شده است.این کتاب به افراد بی‌تجربه یا کم‌تجربه در زمینه سرمایه‌گذاری سهام کمک می‌کند تا به‌سرعت مفاهیم اصلی را به صورت به‌روز و کامل کسب کنند.

کتاب توضیح می‌دهد که چرا باید در وهله اول، سرمایه‌گذاری در سهام را مد‌نظر قرار دهید، سهام واقعاً چیست و اصول اینکه چطور یک شرکت کار می‌کند را توضیح می‌دهد. همچنین به بسیاری از سوالاتی که ممکن است سرمایه‌گذاران تازه‌وارد با آن مواجه باشند، پاسخ می‌دهد.
منبع:سنا