کدخبر: ۱۵۰۰۲۷ لینک کوتاه

رشد قیمت ۳۱ ارز از ۳۹ ارز مبادلاتی +جدول قیمت

بانک مرکزی امروز سه‌شنبه، نرخ ۳۱ ارز را با افزایش، نرخ سه ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۷۴ ریال به ۳۱ هزار و ۷۳ ریال، معادل یک ریال کاهش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز سه‌شنبه، نرخ 31 ارز را با افزایش، نرخ سه ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از 31 هزار و 74 ریال به 31 هزار و 73 ریال، معادل یک ریال کاهش یافته است.

همچنین پوند انگلیس و بولیوار ونزوئلا دو ارز دیگری هستند که قیمت آنها توسط بانک مرکزی کاهش یافته است. این دو ارز به ترتیب 40 هزار و 82 ریال و 3116 ریال قیمت دارند. 

طبق گزارش بانک مرکزی نرخ ارزهای روپیه هند، دینار عراق، لیر سوریه، روپیه سریلانکا و روبل بلاروس نیز، نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

این در حالی است که امروز قیمت سایر ارزهای مبادلاتی نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده است. نرخ ارزهای فرانک سوییس، درهم امارات، لیر ترکیه، دلار کانادا و یورو به ترتیب با قیمت‌های 31 هزار و 972 ریال، 8462 ریال، 10 هزار و 565 ریال 24 هزار و54 ریال و 34 هزار و 784 ریال اعلام شده است. 

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید: