کدخبر: ۱۵۳۲۹۲ لینک کوتاه

ادامه افت قیمت دلار دولتی / دلار امروز دو ریال افت کرد

امروز سه‌شنبه بانک مرکزی نرخ ۱۹ ارز را با افزایش، نرخ ۹ ارز را با کاهش و نرخ ۱۱ ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۶۳۹ ریال به ۳۱ هزار و ۶۳۷ ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، امروز سه‌شنبه بانک مرکزی نرخ 19 ارز را با افزایش، نرخ 9 ارز را با کاهش و نرخ 11 ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از 31 هزار و 639 ریال به 31 هزار و 637 ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است.

همچنین بانک مرکزی، نرخ درهم امارات، دینار کویت و ریال عمان را همراه با کاهش به ترتیب معادل 8614 ریال، 104 هزار و 518 ریال و 82 هزار و 172 ریال گزارش داده است.

این در حالی است که امروز قیمت بعضی ارزها از جمله فرانک سوییس، پوند انگلیس و یورو همراه با افزایش به ترتیب معادل 32 هزار و 55 ریال، 38 هزار و 686 ریال و 34 هزار و 867 ریال اعلام شده است.

همچنین بر اساس گزارش بانک مرکزی امروز، نرخ ارزهای روپیه هند، دلار هنگ‌کنگ، روبل روسیه، دلار قطر، دینار عراق، لیر سوریه، تنگه قزاقستان، افغانی افغانستان، روبل بلاروس، سومونی تاجیکستان و بولیوار ونزوئلا نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید: