کدخبر: ۱۵۳۵۷۹ لینک کوتاه

نرخ ارز در شبکه بانکی چند؟ / نرخ دلار دولتی باز هم کاهش یافت

امروز پنجشنبه بانک مرکزی نرخ ۱۲ ارز را با افزایش، نرخ ۲۰ ارز را با کاهش و نرخ هفت ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۷۵۲ ریال به ۳۱ هزار و ۷۵۱ ریال رسیده و معادل یک ریال افت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، امروز پنجشنبه بانک مرکزی نرخ 12 ارز را با افزایش، نرخ 20 ارز را با کاهش و نرخ هفت ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از 31 هزار و 752 ریال به 31 هزار و 751 ریال رسیده و معادل یک ریال افت کرده است.

همچنین بانک مرکزی، نرخ لیر ترکیه، دلار کانادا و دلار استرالیا را با کاهش اعلام کرده و در حال حاضر قیمت آنها را به ترتیب معادل 10 هزار و 276 ریال، 23 هزار و 718 ریال و 24 هزار و 219 ریال گزارش داده است.

این در حالی است که امروز قیمت بعضی ارزها از جمله فرانک سوییس، پوند انگلیس و یورو همراه با افزایش به ترتیب معادل 31 هزار و 940 ریال، 38 هزار و 786 ریال و 34 هزار و 615 ریال اعلام شده است.

همچنین بر اساس گزارش بانک مرکزی امروز، نرخ ارزهای دلار هنگ‌کنگ، ریال قطر، دینار عراق، لیر سوریه، ریال سعودی، افغانی افغانستان و سومونی تاجیکستان نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید: