کدخبر: ۱۰۰۳۲۹ لینک کوتاه

هفته پر رفت و آمد در خانه مجلسیان

هشت وزیر این هفته به مجلس می روند

کمیسیون های تخصصی مجلس در روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه تشکیل جلسه می دهند که در مهم ترین بخش ها، وزرای نفت، صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی و نیرو در جلسات این کمیسیون ها حاضر می شوند.

به گزارش اقتصاد روز، کمیسیون‌های تخصصی مجلس در روزهای یکشنبه‌، دوشنبه و سشنبه تشکیل جلسه می‌دهند که در مهم‌ترین بخش‌ها، وزرای نفت، صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی و نیرو در جلسات این کمیسیون‌ها حاضر می شوند.

نعمت‌زاده مهمان کمیسیون اصل 90

اعضای کمیسیون اصل 90 در این هفته نشستی با مسؤولین وزارت نفت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان پدافند غیرعامل کشور و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء درباره مشکلات و موانع اجرای فازهای مختلف شرکت نفت و گاز پارس، رعایت پدافند غیرعامل، تولید بنزین، تعهدات شرکت صدرا دارند. همچنین، نشست با مسؤولین وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بانک مرکزی و بانک‌های عامل برای بررسی مسائل اشتغال از دیگر دستورکارهای این کمیسیون است.

فرجی‌دانا و فانی پاسخ گوی سوالات کمیسیون آموزش می شوند

رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز برای پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور، محمد سلیمانی، ایرج ندیمی، مهدی عیسی‌زاده در این کمیسیون حضور می یابد و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به سؤالات جعفر قادری، امیرعباس سلطانی، حجت‌الله خدایی، ایرج ندیمی و حمید رسایی پاسخ می دهد.

طیب‌نیا و نعمت‌زاده در کمیسیون اقتصادی

نشستی با همراهی کار آفرینان با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، ریاست کل بانک مرکزی و برخی از مدیران عامل بانک‌های کشور در مورد بررسی روند اقتصادی کشور و اقتصاد مقاومتی از دستور کارهای کمیسیون اقتصادی در این هفته است.

زنگنه به کمیسیون انرژی دعوت شد

بیژن زنگنه وزیر نفت برای پاسخ به سؤالات غلامرضا اسدالهی نماینده تربت جام و تایباد، علی‌اصغر زارعی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، مهدی عیسی‌زاده نماینده شاهین‌دژ، میاندوآب و تکاب، مهدی رهبری نماینده رودسر و املش، محمدمهدی برومندی نماینده مرودشت، سیدناصرموسوی لارگانی نماینده فلاورجان، سیدمحمد بیاتیان نماینده بیجار، سیدمسعود میرکاظمی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر راهی کمیسیون می شود.

قاضی‌زاده هاشمی در کمیسیون برنامه و بودجه حاضر می شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده مربوط به قانون بودجه سال1393 در این کمیسیون حاضر می شود.

نعمت‌زاده به کمیسیون صنایع و معادن می‌رود

قرار است در این هفته نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی در مورد راهکارهای اجرایی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت و معدن به اعضای کمیسیون ارائه کند.

چیت چیان در کمیسیون کشاورزی

حمید‌ چیت‌چیان وزیر نیرو برای پاسخگویی به سؤالات مجید جلیل‌سرقلعه نماینده لردگان در این کمیسیون حضور یابد.