کدخبر: ۱۰۰۴۳۰ لینک کوتاه

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد:

قول رئیس جمهور برای حل مشکلات کهگیلویه و بویراحمد

عضو مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد، در تشریح نشست امروز این مجمع با رئیس جمهور، گفت: در نشست امروز ضمن بررسی برخی مشکلات استان به ویژه بیکاری، راه آهن و کمبود آب، بر توجه به ظرفیت های مغفول این استان تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد روز و به نقل از خانه ملت، غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگویی در تشریح نشست دوشنبه 29 اردیبهشت مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس‌جمهور روحانی، گفت: در این نشست اعضای مجمع گزارشی را درباره وضعیت و مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود به رئیس‌جمهور ارائه کردند.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس، ادامه داد: در نشست امروز اعضای مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد به بیان مشکلات به‌ویژه در حوزه بیکاری، گازرسانی به روستاها، راه، راه‌آهن، کمبود آب و عدم استفاده از ظرفیت‌های استان در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و گردشگری پرداختند.
او با بیان اینکه رئیس‌جمهور در دیدار امروز با مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد، بر ظرفیت‌های این استان تاکید کرد، گفت: از طرف دیگر روحانی در نشست امروز قول ویژه‌ای بر حل مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد داد.
عضو مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد: همچنین رئیس‌جمهور بعد از گزارش‌های نمایندگان استان، از ارائه مطالب درباره وضعیت این منطقه تشکر کرده و اعلام کرد که ظرفیت‌های مغفول این استان باید مورد توجه قرار گیرد، از طرف دیگر اعضای مجمع از دکتر روحانی و وزرای دولت برای سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت کردند.